Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van kíút ebből a pokolból?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kíút ebből a pokolból? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Hosszú lesz a történetem, nemtudom rövidre foglalni + ki is kell adnom magamból, nagyon köszönöm annak aki el fogja olvasni!


2 és fél éve a volt párom terhes lett, (ekkor már együtt éltünk) boldog párkapcsolatban éltünk, hihetetlen de sosem emeltük fel egymásra még csak a hangukat sem, csúnya szavakkal sem illettük egymást, minden tökéletes volt, nagyon vártuk a babát, mindent meg vettünk neki, a gyerek szobát is meg csináltam. Majd egyszer csak rosszul lett a volt párom (6 hónapos volt ekkor) és sajnálatos módon elvesztettük a gyermekünket.

Miután haza engedték a korházból nem szólt hozzám hetekig, mikor haza értem a munkábol nem főzött, nem takarított, nem csinált semmit. Nekem ugyanennyire rosz volt. Én is sírtam amikor nem látta senki, tudjátok nem akartam előtte.

Szóval megértettem, hogy mi vele a helyzet, így munka mellett mostam, főztem, takarítottam.

Közben folyton próbaltam vele beszélni, kommunikálni, de nem vett rólam tudomást.

Kb 1 hónap után szólt hozzám, és kezdett el segíteni a háztartásban, de akkorsem sokat beszélt velem, csak amolyan alap dolgokat. Ezt már nem bírtam, 3 hónap telt el szinte mintha nem is ismernénk egymást, mint két lakótárs akik utálják egymást. Lehet ez nektek nem jön át, de én nagyon ki voltam készülve ettől, főleg hogy mindeközben a szülei engem okoltak ami miatt így viselkedik. (Róluk tudni kell azt, hogy engem mindigis utáltak)

Olyanokat vágtak a fejemhez, hogy nem foglalkozom vele, nem akarok neki segíteni túl lépni ezen, sőt az annya még azt a kérdést is fel vetette, hogy talán vertem, és amiatt vesztettük el a gyereket, szóval teljesen torkig voltam!!

Mindeközben minden második hétvégén haza jártam a szüleimhez, 2 hétre elegendő fát vágni nekik, elvégezni a házkörüli munkákat, le nyírni a füvet stb. Mivel a fater rokkant nyugdíjas, és anyám is beteges gondoskodnom kellett a férfi munkáról.

Amíg anyáméknál voltam hétvégén egyszer csak fel hívott a párom teljesen felzaklatva, hogy én egy másik nő miatt járok haza, és drogozással vádolt (esküszöm egyiksem volt igaz)!!

Teljesen fel háborodtam, és elkezdtünk veszekedni, kiabálni a telefonba. Ment a vita percekig, elszakadt a cérna nálam, és azt mondtam neki h vége, ennyi volt nem bírom tovább. Le tettem a telefont.

Masnáp haza mentem, de nem volt otthon vissza költözött a szüleihez.

Elmentem hozzájuk, és félre hívtam próbaltam neki elmondani a néző pontomat, hogy nekem is mennyire rosz ez az egész ami történt, valahogy próbáljuk megoldani ezt az egészet, félbe szakított, sírt, vert egy hatalmas nagy pofont, még a szám is kicsattant, teljesen magánkívüli állapotban kiabálta rám, hogy én megcsaltam, én azt bántom aki szeret, nekem nincs szívem, majd az apja oda szaladt, elkapta rajtam a polót, tolt hátra a kijárathoz, és azt mondta hagyjam békén a lányát egy életre, és ki dobott.


Próbáltam vele fel venni a kapcsolatot kb 1 évig, de le tiltott facebookról, mindenhonnan, telefonon sem tudtam elérni.

Az apja konkrétan meg fenyegetett, hogy ne mennyek a közelébe, mert végez velem.


Szóval fél éve elköltöztem 400km-re, jelenleg a bátyámmal élek együtt.


Hajnali 3 óra van, most ébredtem meg, gyakran álmodok vele, alig tudok aludni emiatt.

Folyton rossz álmaim vannak, kajak bánt, és nagyon fáj ez az egész még 2 év után is.

Szerintetek ki lábalok én valaha ebből?

Néha olyan jó lenne beszélgetni vele, megölelni szorosan. Nemtudom hogy történhetett ez.. Teljesen kivagyok miatta.

Azelőtt egy kiegyensúlyozott megnyerő, fiatal ember voltam, most meg egy csődtömeg. Romokban az életem.


Az én hibám lenne ez az egész? Mostanában magamat okolom.


2020. máj. 18. 03:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz az ilyet olvasni, és nagyon sajnálom, megértem a volt párod fájdalmát. Azt viszont nem , amiért téged állított be hibásnak, ellenségnek. Az csúnya dolog volt.

Tudom hogy ha szeretünk valakit akkor nehéz elengedni. De neked mégis ezt kell tenned.

Az én esetem nem volt ennyire durva, és annak már majdnem 4 éve . De a mai napig vonok le következtetéseket.

Nekem sokat segített hogy elkezdtem informálódni, pszichológiai témák között. Hogy miért működnek az emberek úgy ahogy bizonyos helyzetekben.

Azért hogy megértsem, feldolgozzam, és tanuljak belőle. Hogyan működnek az emberek párkapcsolatban, hogyan működtethető jól egy párkapcsolat, ilyesmiket olvasok , nézek még mindig. Nem hittem volna hogy mennyit lehet ebben a témában tanulni. Lehet neked is jót tenne. Nem fogod visszakapni tőle a párod, de neked jobb lesz, és talán tovább tudsz lépni.

2020. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ő ment félre nagy búbánatában, míg te hajtottál. Nem segítettél neki túllépni, jó vicc... neked ki segített?

Nem a te hibád kérdező.

2020. máj. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 fenui ***** válasza:
100%

Előfordul, pláne ha amúgy is az volt az egyik fő érv a pár mellett, hogy alkalmas a gyerekvállalásra (igen, ez létező és valid kritérium). Ilyenkor a baba a kapcsolat gyümölcse szinte szó szerint (a befektetés (a pár) hozamot (a babát) hozott). Ha ezt elveszítjük, és a fenti helyzet volt, akkor elég valószínű, hogy ezzel a kapcsolatot magát fogjuk kudarcnak látni. A családi befolyás ilyen ingatag helyzetben ( a szülés és csecsemőhalál utáni depresszió nem kis dolog, az meg pláne, hogy elkezdett funkcionálni utána) sokat számít, ha nem kedveltek, elképzelhető, hogy ezt a magyarázatot ajánlották neki.

De ha nem kísérelte meg megtudni az igazat (bizonyítékok megtekintése, nem elbeszélések), akkor kifogásként használta, hogy megszabaduljon a férfitól, aki mindig a halott babájára fogja emlékeztetni. Így vagy úgy, én a továbblépést javaslom egy jó pszihológus segítségével.

2020. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne pszichológushoz menned, hogy segítsen feldolgozni a történteket.
2020. máj. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a párod kiegyensúlyozott és boldog volt, amikor az életetek gondtalan volt (hiszen ki ne várna örömmel egy kisbabát, aki jó körülményekbe fog születni?), de amikor komoly problémák merültek fel a közös életetekben, akkor nem Veled együtt keresett megoldást rájuk, hanem elfordult tőled, és hagyta, hogy a szülei is ellened hangolják. Ez szomorú dolog, mert biztos, hogy szerettétek egymást, de gondolj arra, hogy minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, nagy gondok. Mi lett volna, ha a kisbabátok egészségesen megszületik, de jön valami másik gond? Nagyon nehéz olyan emberrel leélni egy életet, aki a gondban mindig máshova fordul, nem elég erős, hogy saját maga tegyen a problémák ellen, hanem inkább a szüleihez szalad. Sok ilyenről hallottam a környezetemben is, a kapcsolatok egy része válással végződött, de persze van, aki a mai napig együtt van a párjával, és sajnos ott már az illető megtanulta, hogy a bajban magára marad, mert a felesége olyankor azonnal a szüleinél keres menedéket. A párodnak komoly gondjai lesznek még ebből az életben, hiszen így nem nagyon fog magának párt találni. Te pedig ne rágódj ezen évekkel később is, mert nincs értelme. Könnyen befolyásolható a párod, a szüleinek elég volt néhány beszélgetés, hogy ellened hangolják, így sosem lenne már ugyanolyan a kapcsolatotok. Neked viszont megadatott az esély, hogy találj magad mellé valakit, úgyhogy ne gondolj a múltadra!
2020. máj. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy ilyen nőért se lépnék kettőt sem az tuti.Ha szeretett volna akkor nem lett volna önző és nem téged büntet olyasmiért amiről nem tehetsz és támaszai lettetek volna egymásnak ebben a nehéz helyzetben.De ahelyett hogy vigasztaltátok volna egymást mert ez neked is fájó dolog rajtad vezette le a dühét és téged büntetett olyasmiért amiről egyikőtök sem tehet.Az élet nehéz és sokszor történnek rossz dolgok és át kell vészelni együtt jóban rosszban.
2020. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyien elolvastátok, és köszönöm az együtt érzéseteket, illetve a tanácsokat. Ez jól esik.


És mélyen együtt érzek azokkal akikkel hasonló szörnyű dolog

történt.


Talán igazatok van, keresnem kéne egy szakembert.

2020. máj. 18. 14:53
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
örülj, hogy megszabadultál tőle.
2020. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Sok válasz van azokat nem olvastam végig. Amit elrontottatok, talán a kezelő orvosa is. Piszhológushoz kellett volna járnotok mind a kettőtöknek.

Exed, szerintem szégyelte magát,mert elvesztette a babát és ebből alakult ki a beteges féltékenység. Majd átcsapott valami olyanba(szülei segítségével) hogy téged hibáztat mindenért. Minden szülő szereti a gyerekét de ennyire elvakultan. Akkor amikor az apja kidobott, barátnőjét,testvérét(ha mormális) érdemes lett volna felkeresned. Akire esetleg hallgat ő és a szülei.

2020. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Kornikus00 ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom! kérdező ezmég olvasni is durva. Kérdező, próbád elfelejteni. Szerintem ez a nő sose szeretett igazából, csak gyereket szeretett volna valakitől, gondolom rátett a depressziója is, nem kár érte. Majd lesz másik egy normásabb, akinek a szülei is normálisak lesznek. Durván fog hangzani, de lehet hogy így jobb hogy így történt, gondolj bele, ha nem húnyt volna el a baba, és utánna kattan be, megcsalt volna mással míg te a szüleidnél vagy, és elköltözött volna a szüleihez a gyerekkel, és lett volna neki egy pasi, a babának meg nevelő apja, szerintem az jobban tönkre tett volna. Szóval nézd a jó oldalát.
2020. máj. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!