Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek?Hogyan szedjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?Hogyan szedjem össze magam?

Figyelt kérdés

Kedves Mindenki!

A választ vagy jó tanácsokat keresem.

A rövid..de egyébként nagyon hosszú történetem.

10 éve élek párkapcsolatban a menyasszonyommal.Munkahelyemen szeretői viszonyt folytatok lassan egy éve egy lánnyal.Nagyon jól tudjuk/tuk titkolni az egészet annak ellenére, hogy nagyon sokat találkozgattunk.Mindketten szerelmesek lettünk egymásba.A lány mindent megtett értem csendben arra várt, hogy szakítok a párommal és egyszer vele leszek.Én is ezt szerettem volna, csak nehezen értette meg, hogy nagyon nehéz ezt a lépést megtennem.Odáig fajult a dolog a sok csalódás hitegetés miatt(komolyan gondoltam pedig) hogy ő is megismert egy srácot akivel elkezdett találkozgatni.Tudom nagyon szerelmes volt belém de nem akart a szüleitől távol egyedül maradni.Lelkileg nem bírtam ezt az egész dolgot ezért bevallottam a páromnak mem egyszer megcsaltam a lánnyal.Megbocsájtotta.Azt hozzá teszem egy nagyon irígylésre méltó párom van minden téren de még is a lány felé húz a szivem aki lehet inkább szexuális téren bolondított magába. Most jelenleg ott járunk, hogy a lány tudom sokmindent érez irántam de lefeküdt a sráccal...megkaptam hogy sok csalódást okoztam nagyon szeret de nem szerelmes belém.Nagyon fáj hogy 10éves kapcsolatomat tettem tönkre miatta.Ugymond megcsalt a szeretőm.Elvileg nem akar már velem lenni. Itthon a párom mindenképp helyre szeretné hozni. Én is efelé hajlok, csak nehéz úgy hozzá viszonyulni ha még a szeretőm után “sírok”.Mindezek mellett nem szeretnék alkoholista lenni vagy ilyesmi. Nem vagyok egyszerüen önmagam. Munkahelyemen nem tudok koncentrálni.Két szék közül a földre ülök közeli állapotba vagyok. Tudom meg is érdemlem.Mit tegyek?Szakítsak a párommal és tényleg maradjak egyedül mert menthetetlen? Ki vagyok lelkileg.10kg-ot fogytam 3hét alatt.Nem eszek nem tudok semmire figyelni. Úgy érzem megbolondulok/tam.31 éves férfi vagyok a párom 30. A szeretőm 26



2020. jún. 1. 19:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Karma kicsim, karma.... Visszakapod ne félj!!!
2020. jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az egyik exem jut eszembe rolad. Valszeg ugyanarra sorsra jutsz te is.

Kapcsokat alatt osszejott egy masik pasival es le is lepett eleg ridegen, 1 ev utan menekult (szo szerint) vissza es keresett meg, h uhrakezdjuk, elkezdtunk talalkozgatni de 4 het utan visszakonyorogte magat oda. 6 hetig tartott a happy ott es ujra menekules. Csak mar nem volt masik szek...

2020. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Engem a volt férjem megcsalt, bár akkor már volt 2 kicsi gyerekünk. Megbocsátottam, és még 10 évet lehúztunk, de már semmi sem volt a régi. Persze nyilván előtte se volt jó, ha ez történt. Aztán a nagy igyekezett elmúlt, senki sem változik, a régi problémák ugyan úgy megvoltak és válás lett a vége. De kidobtam 10 évet az életemből.

Most én vagyok a szerető, aki 2 éve vár, hogy végre tényleg lépjen a másik a szintén 10 éves kapcsolatából. A gond nem a megcsalás, a gond az ha szerelmes leszel. Ha a 3. Fél érzelmileg is megjelenik, akkor a meglévő kapcsolat biztosan nem működik. És nem is fog soha. Igen, túl sokat vártál és hezitáltál. Az igazság az, hogy egyik nőt sem szereted igazán, különben tudtál volna dönteni. Gyerek nincs a képben, szóval simán léphettél volna. Engedd el mindkettőt és kezdj tisztalappal.

2021. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!