Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom folyton fenyeget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton fenyeget hogy ha elhagyom megöli magát. Elegem van ebbol mit csinaljak ?

Figyelt kérdés

Mar többször akartam vele szakítani most pl azért mert ismét eszre vettem hogy más lányokra ír rá de korábban is voltak mar ebből veszekedesek. Nem bizok mar benne ilyen téren egyáltalán és egyébként amit a saját szememmel latok azt is képes letagadni. A sírig tagad mindent. Elakarom hagyni de ő nem engedi. Megint azzal jön hogy ő megöli magát és az én lelkemen szárad, reméli hogy kiderül majd miért ölte meg magát és az apjának majd magyarázkodhatok. És igen tudom hogy aki ezzel fenyegetőzik általában semmit nem csinál de mégis idegesit engem. Hiába csinalt sok szarsagot szeretem de ez a kapcsolat már nem jó senkinek. Ő ezt nem fogja fel. Mindig azt írja hogy már elege van tényleg nincs miért elnie. Kicsit megértem hogy ezt gondolja mivel a családjával is ossze veszett mar kivéve az apjával és velem de ha maganak csinálja a bajt en nem tudok mit csinalni. Nem akarok több dolgot elnézni neki, elég volt. Ha letiltom mindenhonnan az sem megoldás mert akkor idejön. Az a baj hogy sokszor békültem mar ki vele a fenyegetése miatt hogy megöli magát egyrészt mert sajnáltam másrészt meg ezert mert valahol még szeretem a sok rossz ellenére is. Rengetegszer elhatároztam mar hogy elhagyom de miatta sosem sikerul, csak megnehezíti. Nem tudom mar mit tudnék csinálni.

19/L

20/F



2020. júl. 1. 08:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%

Ülj le vele, s mondd el neki, hogy elmúlt, de erről te nem tehetsz.

Olyan kapcsolatban nem lehet élni, ha nem kölcsönös az érzelem.


Mondd el, hogy lebeszéled minden butaságról, és túl fogja élni, évek múlva, amikor majd megtalálja az igazit, akivel harmonikus kapcsolata lesz, eszébe sem fogsz jutni, és ez így lesz rendjén.


Egyik elmúlik, hogy megnyissa az utat az igazi felé.

Az élet megy tovább.


Hangsúlyozd és mondd el neki háromszor is, hogy SEMMIKÉPPEN SEM FOGOD MAGAD OKOLNI, ha ostobaságot követ el, ha akár megkísérli.

Mondd meg neki, hogy ne kísérelje meg, mert akaratán kívül akár sikerülhet is, de te akkor sem leszel miatta hibás, és nem is fogod magadat hibáztatni.

Ugyanis senki sem tehető azért felelőssé, mert nem akar olyan kapcsolatban élni, amelyikben már csak az egyik fél van benne érzelmileg.

Kívánod, hogy mielőbb legyen túl ezen a traumán, és kívánod, hogy nagyon boldog legyen.

Ezt írd meg neki levélben úgy, hogy a szüleinek és a ő címét írd a címsorba. Szép, kulturált hangvételű levél legyen, de tényszerű, határozott és végleges.

2020. júl. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

A jó öreg lelki zsarolás :D

Velem is volt ilyen, az expasim próbákozott a nemlétező szívbetegségével majd amikor kiröhögtem jött hogy megöli magát. Mondtam hogy hajrá legalább nyugtom lesz tőle :D . Mai napig él. Ennek 10 éve.

2020. júl. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak érzelmi zsarolás. Hagyd ott. Aki ennyire hangoztatja nem teszi meg.
2020. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele, úgysem fogja megtenni...

Aki ezzel fenyegetőzik, azok közül százból talán egy vagy kettőt teszi meg.

2020. júl. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ó ezt én is megkaptam, 1 hónap múlva már új nője volt 😅


Az ilyet olyan gyorsan el kell hagyni, mint a huzat!

2020. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben játram, amikor kb annyi idős voltam, mint Te. Az exem engem is ezzel zsarolt, néhány hétig sakkban is tudott tartani, mert a kapcsolatunk ugyan káros volt, de úgy éreztem, h a szeretet megmaradt és fájt őt szenvedni látni. Mikor szakítottam vele végleg, én is nagyon aggódtam, h mit tesz magával. Apukám azzal nyugtatott, h neki ezt már nagyon sok lány mondta fiatal korában és semmi gond nem lett belőle :D

Persze az exem, csak figyelemfelkeltést akart maga köré. Azt is elmesélte, h belehajtott a kismotorjával a kanálisba, h ott fulladjon meg, de pehhjére a nyári melegben csontra kiszáradt XD

Ma már nevetek rajta, de akkor úgy éreztem, h a poklot élem át. Végül semmi önkárosító dolgot nem tett, ennek kb 12 éve és éli az életét.

Nehéz lehet most Neked kedves Kérdező, de kitartást és ne hagyd magad zsarolni!

2020. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy milyen virágot szeretne a sirjára?
2020. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%
Vegyél neki pár méter kötelet, majd tedd le az asztalra, és köszönj el tőle!
2020. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem a te felelősséged, hogy ő hogyan birkózik meg a traumáival és sérelmeivel. Tudom, hogy könnyű azt mondani, de ez az igazság. Én is volt, hogy elutasítottam egy pasit, aztán mikor összefutottunk elkezdte magyarázni, hogy felelőtlenül vezet, amióta elutasítottam, mert őt az se érdekli, ha meghal.

Akkor még fiatalabban és naivabban eléggé megijedtem tőle és felelősnek éreztem magam, de aztán beláttam, hogy ez csak és kizárólag az ő döntése.

Sok esetben nem tudjuk befolyásolni azt, hogy mi történik velünk, de az, hogy ezekre a dolgokra hogyan reagálunk az csak rajtunk múlik.

Így én azt tanácsolom, próbáld meg ezt átgondolni és hagyd el.


(Sok esetben amúgy nincs valóságalapja ezeknek, gyakran csak manipuláció miatt mond ilyet valaki)

2020. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
14%
Vegyél neki egy csomag gillette-t.
2020. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!