Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy szakítás után az elszakadá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szakítás után az elszakadási fázisban szoktatok még néha kommunikálni a másikkal?

Figyelt kérdés
Mindezt úgy, hogy aki szakított az sem azért, mert nem szereti a másikat...de a körülmények miatt csinálta...

2020. aug. 6. 11:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hello. Én nem szoktam beszélni utána velük. Nekem könnyebb így elfelejteni valakit. Akkor sem ha szépen válunk el. Tudok egy nőnek csak barátja lenne de úgy, hogy előtte nem volt semmi. Így valamiért én képtelen vagyok barátkozni/jópofizni vele. Ha pedig miatta lett vége akkor végképp nem. 23/f.
2020. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Magamtól én sem szoktam. Eddig mindegyik exem keresgetett szakítás után, de mivel 0 aktivitást mutatok ilyenkor,hamar meg is unják. Valahogy akkor sem megy, ha én nem szakítottam volna. Kicsit olyan érzésem van,hogy nem akarok lábtörlőt csinálni magamból. Ha meg én szakítottam,akkor meg azért nem.
2020. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!