Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan felejtsem el az elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesekkel teli kérdése:

Hogyan felejtsem el az elso igazi nagy szerelmem? Hogyan legyek tul rajta? Nektek mennyi idobe telt, mig megnyugodott a lelketek, elmult ez a nagy fajdalom?

Figyelt kérdés

Harom eve ismertem meg, azota tart ez koztunk, minden teren o volt nekem az elso, sok mindent eltem meg mellette, ez megsem mukodik mar, mivel idosebb, mint en, igy tapasztaltabb is, ezt mindigis kihasznalta, en megis hagytam neki, naiv voltam.

A harom ev alatt kihasznalt, szinte vegig (mint ez ki is derult), kihasznalta azt, hogy mennyire szeretem, kotodom hozza, ezzel vissza elt..

Nem ugyanugy alltunk hozza ehhez az egeszhez, megis nehez ot elengednem, szerelmes vagyok...

Megis ugy latom ez mar nem mehet tovabb, szoval tudnatok nekem segiteni, vagy csak megirnatok, hogy hogyan eltetek meg az elso "igazi" elveszteset?

(22/N)



2020. aug. 28. 15:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne figyelj rájuk.


Szerintem egy kis idő szánj "dühöngésre", sírásra, ne ragaszkodj a dolgaihoz. Utazz el valahova (amennyire lehetne most, persze). Tisztítsd ki a gondolataid.

Ha kicsit jobban érzed magad, akkor utána kezdj el társaságok a járni, bulizni, kicsit élni. Ha úgy érzed, hogy készen állsz rá, találkozz más férfiakkal is. De ha ennyire megérintett a vele töltött idő, akkor szerintem azt egy darabig még hanyagold.


Én, amikor életem szerelmével vége lett a viszonyának, akkor fél évig "sírtam" utána, de volt hogy el mentem egy randevúra. Utána több mint fél évig ágyba-főbe buliztam. Aztán egy ismerősömmel közelebb kerültünk egymáshoz és végül kapcsolat lett belőle. Sokszor gondolok vissza rá, sosem fogom elfelejteni, de az érzéseim már kicsit kopottabbak iránta.


Szerintem adj magadnak időt és próbálj róla elvonatkoztatni (munka, hobbi, barátok stb)


Vagy nyugodtan írj, ha beszélgetnél:)


20L

2020. szept. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!