Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy dolgozzak fel egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzak fel egy olyan szakítást, ahol a konkrét okot sem tudom, az ex nem távozik teljesen az életemből, de korrekt választ nem ad semmire??

Figyelt kérdés

Nem tudok tovább lépni, nem tudom elengedni, mert nagyon azt érzem, hogy rajtam és a kapcsolatunkon kívül álló dolog miatt döntött így, mert ő sem enged el teljesen.


De nem mond semmit az ilyen jellegű kérdésekre, engem meg szétszed az ideg.


Ha megszakítom teljesen a kapcsolatot, mennyi idő után lesz már könnyebb? :(


Kezdem feladni...



2020. szept. 17. 10:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts meg minden kapcsolatot, tiltsd le mindenhol. És foglald el magad valamivel.
2020. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd
2020. szept. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Helyes! Ahogy írtad is "add fel"!!! Tilts, töröld az életedből, annál hamarabb talpraállsz. Ne foglalkozz már olyan emberrel aki még normálisan meg sem mondja miért lett game over - ennyit jelentesz neki érzelmileg.
2020. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az mit takar hogy nem tavozik teljesen az eletedbol?
2020. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Azt, hogy én nem vagyok a letiltogatás híve, gondoltam ha kihevertük a sérelmeinket, talán még a jövőben lehetünk "jóban". (ezt ő is így gondolta)

Viszont az van, hogy ha én nem keresem (amit ő kér), akkor ő bukkan fel, általában provokatív dolgokkal..

Van-e már valakim, ha letiltom akkor miért tiltottam őt le, stb..)

2020. szept. 17. 12:24
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Miert lennel joban az exeddel? Nem veletlen lett ex. Ha mar felnott temaban irogatunk hany eves ez a kedves holgy? :)
2020. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Mivel felnőttebb hozzáállás az, hogy mindenképpen rosszban kell lenni az exxel, attól, hogy párként mondjuk már nem működtünk?

Több olyan ismerősöm van, akiknek azóta új párjuk van, de "jóban" maradtak az exükkel, néha beszélnek.

Én sem barátkozni terveztem vele, de az életem része volt évekig, miért kellene idegenként tekintenem rá, ha nem az?

Az már más, hogy most ezt mégis meg kell lépnem valószínűleg, mert nem hagy békén a feldolgozási folyamat alatt.


Egyébként, az előző "exem", akivel lazább kapcsolatban voltunk, őt sem tiltottam le sehol, ő sem engem. Egy évben 1-2x felkeres, hogy miújság, pedig eltelt 8 év.


Szerintem ha nem haraggal válnak el emberek útjai, akkor lehet ezt helyén is kezelni és néha hátsószándék nélkül érdeklődni arról, hogy mi van a másikkal.

2020. szept. 17. 12:39
 8/17 anonim ***** válasza:
Jo igaz.. Mondjuk en a mostani exemmel elegge haragban valtam el es nem is vagyok ra soha kivancsi.. De persze mindenki mas
2020. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az ilyet le kell tiltani, mert addig nem lesz jobb.
2020. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igazából ez kölcsönös hülyeség, mert én is kerestem, de mikor már csúnyán vágta a fejemhez, hogy hagyjam, akkor nem.. Na és ilyenkor bukkan ő fel 1-2 hét után.


Azt nem értem, hogy én ezt hagytam, mert ő még érdekelt engem.. De állítólag én őt már nem.


Akkor meg tudja valaki mondani, hogy ő miért nem lépte meg a tiltást, sőt, mi céllal keres ő, ha én végre erős vagyok és hagyom?

2020. szept. 17. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!