Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy dolgozzak fel egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzak fel egy olyan szakítást, ahol a konkrét okot sem tudom, az ex nem távozik teljesen az életemből, de korrekt választ nem ad semmire??

Figyelt kérdés

Nem tudok tovább lépni, nem tudom elengedni, mert nagyon azt érzem, hogy rajtam és a kapcsolatunkon kívül álló dolog miatt döntött így, mert ő sem enged el teljesen.


De nem mond semmit az ilyen jellegű kérdésekre, engem meg szétszed az ideg.


Ha megszakítom teljesen a kapcsolatot, mennyi idő után lesz már könnyebb? :(


Kezdem feladni...



2020. szept. 17. 10:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
mármint ha végre erős vagyok és nem keresem, így értettem az utolsó mondatban, hogy hagyom.
2020. szept. 17. 13:43
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tök mindegy?

Azért nem tudsz továbblépni, mert folyton azon pörögsz, az ex miért szakít, mit miért csinál, miért nem csinál...

Teljesen mindegy mit csinál vagy gondol az ex. Azt mondod, te tovább akarsz lépni. Hát lépj tovább. Ha meg ebben akadályoz, tegyél róla hogy ne tudjon akadályozni (vagyis tiltsd le).

2020. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Még kifogásokat is keresel, hogy nem csak ő a szemét, ezt ő is tudja, simán átbaxxa a fejed. :) De akkor ne tiltsd le, sose lépsz tovább.
2020. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert akarja, hogy foglalkozz vele, kell az egosimi.

Tiltsd le mindenhonnan, be foglalkozz azzal mit mièrt csinál.

2020. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
28%
Atya úristen, mintha én írtam volna ki a kérdést. Dettó ugyanaz, majdnem. Megy a huza vona, hagyjam békén, keresem, nem tilt le, pedig allitolag az idegeire megyek. Utána ő keres , próbálnám vele megbeszélni értelmesen, elzárkózik stb. Egyszerűen tudom, hogy szeret, különben már letiltott volna, de ezt már nem lehet idegekkel bírni. És nálunk ugyanez, hogy rajtunk kívül álló okok miatt tart távol, utána enged közel. Borzasztó nehéz.
2020. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%
Még annyi, hogy szerintem egy ilyen szituáció, nem egy akaratos döntés kérdése. Ha érzel valaki iránt , nem tudod irányítani. Persze ránk lehet erőltetni, hogy szakíts meg vele minden kapcsolatot, tiltsd le stb. De ha szerelmet érzel, azt, hogy nem tudsz nélküle létezni, nem tudod el határozni magad.
2020. szept. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Dontsd el h, mit akarsz tole. Akarod vagy sem. Mindket esetben kivanj neki szep eletet (amennyiben akarod ot akkor mond neki h, akkor keressen csak ha visszaakar jonni) majd tipli az eletebol. Ha felkeres valamivel de te nem akarod ne valaszolj csak akkor ha bekulni akar. Ennyi.
2020. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!