Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után töröltök minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után töröltök minden közös "emléket" facebookról?

Figyelt kérdés

Randizom egy sráccal, akinek volt előttem egy hosszú kapcsolata. Régebbi bejegyzésekben, 1-2 fotón még a régi barátnőjével együtt van megjelölve. Engem egy kicsit zavar, hogy ha átpörgetem az oldalát, akkor biztos belefutok olyan hozzászólásba, bejegyzésbe, ami a régi barátnőjével kapcsolatos.

Lustaságból nincs kitörölve vagy mert még mindig ragaszkodik?

Amikor én szakítottam az utolsó mondatig töröltem mindent.


2020. okt. 28. 22:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem mintha túl sok mindent tettem volna ki, de igen, én mindig kitörlök mindent. Így túl tudok lépni meg a tőlük kapott cuccokat fogom és beteszem egy dobozba, aztán leviszem a pincébe, mert nincs szívem kidobni, de már ránézni sincs kedvem.
2020. okt. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%
9: én erzt értem, de ez nem is elsősorban rólam szól, hanem a következő rendes emberről, akit nem akarom kitenni annak, hogy ha az adatlapomat nézi így vagy úgy, akkor akármilyen formában ilyeneket kelljen néznie. Én az új páromnak adtam meg ezzel a tiszteletet elsősorban. Őt becsülöm meg azzal, hogy szegénynek ne kelljen leszerepelnie azzal, hogy én ilyeneket tartogatok, ne kelljen bármilyen szempontból hasonlítania magát azokhoz az időkhöz és azt gondolnia, hogy ha ma bármit másképp teszek közzé, az azt jelenti hogy ő már nem lesz olyan jó, én meg nem leszek annyira szerelmes. Vagy épp mások szekálhassák azzal, hogy jaj, nem látod, neki még az előző is kinn van... Én a jelenlegi párom kímélem ettől. Lehet akármilyen rendes az ex, nem ér annyit, hogy elrontsa annak a kedvét/imidzsét, akivel utána tervezem az életem.
2020. okt. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ki sem teszek semmit, sőt nem is tudom minek van facebookom.

Az exem sem volt egy nagy facebookozó, egy közös képünk volt kint, azt szakítás után jó hamar le is törölte. Nyilván hátráltatta a csajozásban. 😑

(Bocs, még túl friss a seb, és rohadtul haragszom rá meg a hazugságaira)

2020. okt. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
#12-es. Jaj persze, a Facebookról én is leszedtem mindent első perctől, de a privát telefonos képeim közül nem töröltem. Én nem akarlak meggyőzni, vagy vitázni, csak elmondtam/elmondom az én álláspontomat :)
2020. okt. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
14: Én a telefonomról is le szoktam szedni. Pendriveon elfér, ahogy a többi képem is, de jobb, ha nincs szem előtt. Mi hozzáférünk egymás dolgaihoz a párommal, ez a hülye Google képek meg minden lehetetlen képről készít összeállítást meg évfordulós emlékeztetőt, ezért nem tartom elegánsnak ilyen helyen sem tartogatni. :) Meg a közös képünket a polcon, a szeretlekes állatkát az ágyban, amit az exemtől kaptam... Elsősorban ilyenekre gondolok.
2020. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ez érthető :) az én szobám sincs tele emlékekkel.

Szerintem, mondjuk nem e miatt fog az ember sem lezárni egy kapcsolatot, sem továbblépni.

2020. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
16: továbbra sem a lezárásról van szó, számomra ízléstelen.:) De elfogadom, ha más nem így gondolja.
2020. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én felégettem mindent! Semmi vele kapcsolatos dolgot látni sem akarok!
2020. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!