Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan szakított velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakított velem?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 hónapja laktunk együtt, 4 hónap tökéletes volt. Az utóbbi 1-ben pedig kezdtek felfordulni a dolgok. Volt hogy fáradt voltam és későbbre halasztottam a mosogatást, erre ő rámförmedt hogy lusta disznó vagyok. Szerinte a nő dolga hogy pihenés nélkül tisztán tartsa a házat. Egyszer majdnem megütött, mert nem főztem vacsorát, mert arról volt szó hogy a haverjaival eszik. Az utolsó vitánk az volt, hogy nem csinálok neki ágyba reggelit pedig az lenne a dolgom. Szakított velem mondván hogy lusta p*csa vagyok. Mindig a kedvében jártam, de neki több kellett. Mérgező kapcsolat lett belőle. 1 évet voltunk együtt. Az összeköltözés az ő ötlete volt én meg belementem. Mit gondoltok, jogosan akadt ki?

21/L


2020. nov. 24. 23:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
20%

#10: Te voltál egy másik kategóriában is az ma, aki képtelen volt érvelni és több felhasználót is elszidott, ugyanilyen tömören?

Ne haragudj, de továbbra is teljesen irreleváns a mondandód.

2020. nov. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Pihenés nélkül? Agyilag volt vele valami gond.

Inkább most mint házasság és gyerek után,ebből nem lett volna jó kapcsolat,felejtsd el mert nem érdemelt meg.

22F

2020. nov. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj, hogy ez nem kérdés, hanem panaszkodás. Hát a kutya nem kíváncsi a rosszba beletörődő önpusztító emberekre!


Örülünk, hogy vége! Most tanulj az esetből, ÁLLJ KI MAGADÉRT!!!

2020. nov. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%

Nem hogy 1 évet, de az első követelőzésnél, megjegyzésnél, azonnal kirúgtam volna ezt a gazembert.

Hogy maradhattál mellette egy évig?!

Szabályosan csicskáztatott téged.

2020. nov. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem jogos, de örülj neki, mert ez a pasi vagy egy falusi debil tahó paraszt, vagy nárcisztikus jobbik esetben, azért meg pláne örülj, hogy megszabadultál tőle, magyarán szakított veled, mert majdnem bántalmazott is, és örülj, hogy idáig nem jutott a dolog.
2020. nov. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%

Érzelmeknél teljesen felesleges azt boncolgatni, hogy egy döntés jogos-e.

Viszont az tény, hogy neked kellett volna vele szakítani, már jóval ezelőtt.

2020. nov. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Bár rám kezet nem emelt a párom, egyre inkább vélem felfedezni ezt a tendenciát.


Elkezd rinyálni, hogy amit vittem haza főtt ételt kevés volt, nem tud mit enni (teli a fagyó gyorsan összedobható dolgokkal, de a kedvéért még zacsis levesek is vannak, pedig én nemigen eszem hasonló dolgokat).

Ha van kaja amit főzök állandóan kritizál.

Veszek neki fagyit vagy akármit akkor sosem jó.

Nem megy el amúgy boltba, vagy ha mégis, szökőévben egyszer, akkor csupa olyat vesz ami amúgy nem is igazán kell (édességek főként)


Szóval én úgy döntöttem letojom mit eszik, meguntam a kedvében járni. Ha semmi sem jó (épp most vezettem be), oldja meg magának.

Elmegy boltba, vesz amit eszik. Aztán ha nem tetszik, lehet menni. Amíg mindketten ugyanannyit dolgozunk, nem leszek háziszolga. (Ugyanez a takarítás, csak az a baj, hogy azt nem állom meg)

Kíváncsi leszek az eredményre.


De így hogy erőszakos is, hallod örülj hogy megszabadultál tőle.

2020. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"aki képtelen volt érvelni és több felhasználót is elszidott, ugyanilyen tömören?"


Szerintem nem én voltam, de lényegtelen. Olyan ostoba, két bites parasztok írnak ide, hogy semmi kedvem érvelni. Élőben egy szót nem váltanék ilyenekkel.

2020. nov. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!