Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfival szakítottál már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfival szakítottál már, mert pénztelen senki volt?

Figyelt kérdés
De furcsa módon ezt leplezni tudta egy ideig a vonzó személyiségével, külsejével?

2020. dec. 12. 11:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

#17-es, üdv a klubban. Engem nem hordott le penzehes k-nak, de amúgy ugyanezt csinálta, szintén szerencsejatek miatt. Rengeteg adossagot halmozott fel. Az utolso pillanatig segitettem, nalam lakott, probaltam beosztani a pénzt, de még szakitas utan sem volt hajlando elutalni az alberlet felet, levont a rezsibol, mondvan az egyik hónap nem teljes volt... :D

No comment. Azóta osszejott egy masik csajjal, akit elnezve még mozgalmasabb elete van, mint nekem, pedig en sem vagyok az itthon ülos tipus. Hát, egeszsegukre, kivancsi leszek, meddig fogja birni 0 forinttal mellette, mert torleszti a csaladjanak a milliós adossagot. Az ilyen ember sosem valtozik meg. Szoval nem, megegy életképtelen emberrel nem allnek ossze, eleg nagy lecke volt ez is.

2020. dec. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összejöttem az exemmel nem volt sok pénze, de nem is ezért szerettem bele. Volt hogy kijelentette, akkor tudunk kajálni menni, ha én fizetek. Ez se érdekelt. Aztán szerzett munkát amivel elég jól keres, és végül kevés lettem neki..
2020. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!