Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfival szakítottál már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfival szakítottál már, mert pénztelen senki volt?

Figyelt kérdés
De furcsa módon ezt leplezni tudta egy ideig a vonzó személyiségével, külsejével?

2020. dec. 12. 11:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

"Az durva lenne ha a no a penz miatt szakitana. Kiderulne h penzehes es akkor az egesz kozossegi oldalra kiirnam minden forumra h penzehes lotyo."


Nem, csak nem fogom egy férfi dolgait finanszírozni. Keressen annyit kb. mint én.


Én meg kiírnám, hogy egy lúzer vagy :D

2020. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de megtenném. Nem vagyok alkapmas eltartani két embert. Ha nem tud beleadni a kajába, rezsibe, én nem fogom ezt bírni huzamosabb ideig egy személyben.
2020. dec. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

# 11


Azt hogy mennyit keres hogy tudod kideríteni?


Pl. simán mondhatom azt hogy 1 milliót keresek, de félreteszek havi 800 000-et.


Hogy bizonyítod be hogy esetleg hazudok?

2020. dec. 12. 12:55
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Sem hazudni, sem kihasználni nem fair senkit. Minek akarsz úgy kapcsolatban lenni valakivel, hogy hazudsz neki?

Tegyél kicsit rendet a fejedben, azt javaslom.. egy kapcsolat alapja a KÖLCSÖNÖS bizalom, őszinteség, stb..

2020. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell havi 1 milliót keresni, de ha elmegyünk vacsorázni, egy színházba vagy bárhova, ha ott nekem elkezd filléreket számolni, csalódott leszek, s fejbe vágom magam egy pezsgősüveggel, hogy hogy lehetek ekkora marha. :)

Szerencsére nem találkoztam még ilyen férfivel.

Ja, meg lehetőleg ne tőlem kérjen kölcsön a villanyszámláját befizetni.

Szóval igen, ilyen dolgok bizony vannak egy adott kor után.

De azért egy férfi nem küzd ilyen gondokkal.:)

A kis ecsetfejű tiniket most hagyjuk ki, ők még nem férfiak.

2020. dec. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Én meg kiírnám, hogy egy lúzer vagy :D


Kapnal is a szádra...

2020. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
93%

Nem azert szakitottam vele, mert nem volt penze, hanem mert az osszes fizeteset szerencsejatekra koltotte, utana pedig tolem kert kolcson.


4 eve egyutt voltunk mar akkor, neha-neha jatszott de nem nagy osszeggel, igy nem erdekelt kulonoskeppen, gondoltam vegyen egy sorsjegyet ha szeretne, a sajat penze, azt vesz amit akar. Igen, nem zavart amig kulon laktunk.

Miutan osszekoltoztunk, kulfoldre koltoztunk hogy felre tudjunk tenni tobb penzt, majd sajat hazat epitsunk otthon. Itt kezdodtek a gonok, tobb es tobb penzt akart, hal istennek kulon kasszan voltunk, kulonben az en penzemet is eljatszotta volna.


Mivel mar regota egyutt voltunk es szerettem, vele kepzeltem az eletem, ezert szerettem volna segiteni neki, felajanlottam hogy kezelem en a penzt, vasarlast, es akkor nem lesz ilyen problema, de hat a “ferfias macso szemelyisege” nem engedte, mert hogy ez mennyire gaz.

Majd mondtam neki, hogy kap meg egy honapot, ha azt a fizeteset is teljesen elszorja, nem fogok tobb penzt kolcson adni es szakitok vele, mert igy nem tudok vele hosszu tavon tervezni.

Par nap alatt elverte az egeszet, es ujbol tolem akart kolcsonkerni, mondtam hogy nem, tobbet nem, es figyelmeztettem is elotte. Utana meg engem hordott el szemet “penzehes” k*rvanak, meg hogy milyen onzo vagyok, hogy nekem van penzem es nem adok neki.

Sot, meg szerintem utana is en voltam a jofej, mert segitettem neki olcso szobat talalni es vettem neki kajat is. Megis en voltam az “onzo penzehes k*rva”.


Hiaba voltunk egyutt regota, a szerencsejatek annyira elvette az eszet, kifordult onmagabol, utolso par honapban mintha egy teljesen mas emberrel eltem volna egyutt.

2020. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"Pl. simán mondhatom azt hogy 1 milliót keresek, de félreteszek havi 800 000-et.

Hogy bizonyítod be hogy esetleg hazudok?"


Ez engem nem érdekel. Ha nem tudsz sehova eljönni, nincs egy Forintod sem soha semmire, az éppen elég. Tök mindegy, mi az oka. Én nem fogom a másét fizetnim, de otthon ülni sem. (Kivétel tartós kapcsolatban valami extra átmeneti esemény)

2020. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

"Utana meg engem hordott el szemet “penzehes” k*rvanak"


Jellemző, amelyik pasi sokat goldiggerezik, azok szeretik legjobban lehúzni a nőket.

2020. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
97%
Engem is le akart már húzni két pasi is. Se a lakbért, se a rezsit nem akarták ide adni, sőt egy idő után már alap volt, hogy mindent én állok, még a cigijét is, mert neki nincs rá pénze. Pár százezrem bánta ezeket, többet nem hagyom, hogy kihasználjanak, hülye voltam.
2020. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!