Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Öngyilkossággal fenyegetőzik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lorie.katyja kérdése:

Öngyilkossággal fenyegetőzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem régóta vagyunk együtt a barátommal(3 hónap). De én úgy érzem már nem tesz boldoggá ez a kapcsolat és számomra kiderült, hogy nagyon nem illünk egymáshoz. Viszont a barátom nagyon nem így látja. Neki én vagyok az első és az utolsó szerelme ahogy ő mondja. (Amúgy a barátom 23 éves)

A napokban elmondtam neki, hogy hogyan érzek és hogy szakítani szeretnék. Hozzáteszem, hogy 5 napig folyamatosan veszekedett velem előtte, de elég pitiáner dolgokon.(pl elküldtem neki egy mame-et amibem szerepelt a pasi szó erre besértődött hogy a pasi az egy lealacsonyító szó a számára)

Szóval elmondtam neki. Már régebben is említette, hogy ha szakítok vele akkor ő már nem akarná tovább folytatni az életet. Mert neki én vagyok az élete, csak velem teljes stb

Akkor azt hittem hogy csak a hatás kedvéért mondja. Mert szépen hangzik.

De aztán mikor most ténylegesen szakítani akartam vele akkor mondta hogy jó... Akor holnap délután ő már megszűnik létezni.

Én nagyon kiakadtam, mert hát az egy dolog hogy nehéz a szakítás de ez nem megoldás rá! Arról nem is beszélve, hogy nekem milyen bűntudatot okozott ezzel.

1 nappal később elhívtam találkozni azzal a szándékkal, hogy megbeszéljük ezt az egészet es elmondja hogy szakítok vele.

Erre kihúzott a táskájából egy zacskót tele Xanax-al és kijelentette, hogy ezt akkor ő beveszi ha hazaér.

Én lefagytam és mivel érthetően szerintem nem akartam hogy bevegye kértem egy kis gondolkodási időt a szakítással kapcsolatban...



Nagyon nem tudom hogy mit csináljak kérlek segítsetek! Fogalmam sincs mit tegyek nyilván zsarolásból nem maradok vele és felügyelet alá sem tehetem baráom mint valami kiskutyát...

Bocsánat ha hosszú lett de remélem érthető... Várom a válaszaitokat

19/L



2017. szept. 18. 20:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
De igenis teheted felügyelet alá és már nem a barátod. Ne így gondolj rá. Hívd fel valamelyik ismerősöd, hogy figyeljen rá az elkövetkező napokban (ha kell többet is) és szakíts. Mondd el neki, hogyha igazán szeretne, akkor nem tenné ezt veled, nem tenne rád ekkora lelkiterhet. Legalábbis szerintem ez megoldás lehet.
2017. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan hagyd el, és ne hagyd magad zsarolni.

Szakíts meg vele minden kapcsolatot, ne érjen el sehol.

Az ilyentől mielőbb minél messzebb kell menekülni.

2017. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Az ilyen embert jó alaposan meg kéne verni, ennél undorítóbb dolog nincs, és ezt azzal teszi, akit ÁLLÍTÓLAG szeret.. NA persze.


Aki szeret az nem csinál ilyet a másikkal. Undorító.


Szüleit ismered? Én beszélnék valamelyikkel, és elmondanám neki a dolgot ( barátod tudta nélkül első körben, vagy vele együtt).


Hátha a szülői rábeszélés érne valamit, pluszban nem te vagy a felelős lelkisérült, labilis szutykok fenyegetőzése végett.


Ő meg próbáljon meg tovább élni, ahogy 3 hónapja is tudott. HA nem, az meg az ő egyéni szoc problémája, a te életed (is) nem kell neki tönkrevágnia.

2017. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyet jegyezz meg: olyan nincs, hogy egy pasi/csaj vagy akár egy bukott vizsga miatt lesz öngyilkos valaki. Az öngyilkosságnak előzményei vannak, és az a dolog, amit a legvégén megnevez okként, már csak az utolsó csepp a pohárban.


Akkor életszerű a félelmed, ha már a kapcsolatotok alatt is lelki beteg volt a pasid, illetve korábban már gondolt arra, hogy véget vet az életének. Ettől függetlenül megkérhetsz valakit, hogy figyeljen rá.


21/L

2017. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Menekulj draga, menekulj. Ilyen emberekkel nem szabad 1 percet se egyutt tolteni. Ne hagyd, hogy ilyen hulyeseggel zsaroljon.


Egyebkent is, aki hulye haljon meg. A baratod pedig fullba nyomja a kretent.

2017. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ez elég nehéz helyzet, én sem tudnám, hogy mi lenne a jó megoldás.

Esetleg ha ismered a családját, beszélj velük. Viszont semmiképp se engedd magad zsarolni. Lehet, hogy csak a szája nagy, de simán benne van, hogy tényleg zakkant. Akkor viszont csak te szívnál, ha tényleg olyan bolond, hogy kicsinálja magát.

Ez most nem fog tetszeni, de én az ilyet legszívesebben jól elverném, hiszen nem lehet valaki ilyen *****, hogy azzal fenyegessen mást, hogy esetleg miatta fogja megölni magát.

2017. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondtam volna neki, amikor előkapta a Xanaxot, hogy ne várj vele, máris beszedheted, mert én bizony szakítok veled, többek között az ilyen idióta viselkedésed miatt is!

Aztán szevasz!

Hidd el, az ilyen nyomoroncok jobban szeretik magukat, mintsem megtegyék! Aki komolyan öngyilkos akar lenni, az nem beszél róla.

Hogy azért megnyugtassam magam, a szüleit vagy a legjobb barátját felhívom és elmesélem nekik, biztos ami biztos alapon, már csak azért is, hogy beszéljenek azzal a debil fejével, hogy nem így működik egy párkapcsolat.

2017. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Szolsz az anyjanak, elmondod mindezt amit ide leirtal neki, aztan megszakitasz minden kapcsolatot a csavoval es nem foglalkozol azzal, megolte-e magat vagy sem. Nem a te felelosseged.
2017. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki találkozik az élete során ilyen zsaroló féreggel, ne vedd komolyan!
2017. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

NO KONTAKT.


a felügyelet-dolog valószínűleg csak a drámaértékhez tesz hozzá, és teljesen felesleges. amúgy meg sem tehetnéd, mert nem fenyegetett meg, hogy téged bánt. én nem mennék ilyesmibe bele. de javítson ki, aki jobban ért a joghoz.

2017. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!