Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás megbánása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás megbánása?

Figyelt kérdés

Nincs mögöttes oka a kérdésemnek, szimplán érdekel.

Itt gyakorin folyamatosan azt olvasni a nőktől, hogy egy idő után mindig visszament az ex könyörögni, viszont a férfiaktól pedig azt, hogy sosem bánják meg a szakítást.

Na hát akkor hogy is van ez? :D



2021. febr. 18. 01:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az en exem nem jott vissza, mindenki azt mondta h idovel megbanja majd, 2evessel hagyott magamra, a masodik szuletese elott 2 honappal. Meglepo modon nem banta meg, boldog volt a csajjal, elvette felesegul, gyerekeik lettek, majd elvaltak. Velem tartja a kapcsolatot, mar-mar barati a viszony, 20ev van mogottunk, elso szerelem. 7evvel a valasunk utan kert bocsanatot azert amiert ezt tette, akkor is csak azert mert a csaj korhazba kerult es neki ket nagyon pici gyereket kellett menedzselnie (mint anno nekem), akkor jott ra h ez mennyire melos.
2021. febr. 18. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém mindig visszajott, amikor szakítani akartam. Aztán megcsalt. Összejött a csajjal, másfél hónap múlva talált meg a megbánó üzenetekkel.

Elhajtottam, de mindenki egybehangzóan azt mondta, hogy jött felmérni a terepet, mert valszeg a másik nővel sem jobb. Most 2-3 hete csend van, azt mondta, soha többet nem fog keresni. De igazából ezt tavaly nyár óta már milliószor hallottam, akkor voltunk külön egy ideig. Szóval a rajongótábora várja a következő megkeresést, akkor már ők szeretnék elküldeni a pitsába.

2021. febr. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
55%
A szakítást nem bánja meg, de attól még visszamehet.
2021. febr. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

Hát itt kb csak ilyet lehet olvasni. Mindenki vissza akar hozzájuk térni furcsa módon. Kicsit olyan ez mint amikor egy kislány kitalálja, hogy őt annyira szereti a barátja (ja csak nincs neki).

Amúgy meg az a furcsa, hogy ha mindenki hozzájuk akarna visszatérni akkor ott valamit nagyon tudni kéne kinézetben meg viselkedésben is. Az a legjobb, hogy ilyenkor meg kiderül, hogy ja már 3-5 éve nincs kapcsolata, de amúgy mindenki őt akarja, esetleg csak az nem aki szerinte méltó hozzá :D

2021. febr. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

4-es, biztos van olyan is, amit te mondasz.

2-es vagyok és baromira nem tartom magam hú, de különlegesnek.

Nekem 2 exem van, az első immáron 8 éve írkál és találkozni akar. Egyértelmű, hogy semmi komolyat nem akarna, csak dugni. Na, ő egyedül van évek óta valóban.

A mostani exemmel 7 évig voltunk együtt és valóban sosem akart elengedni. Megcsalt, összejött azzal a csajjal, majd nekem írkált, hogy sajnálja, megbánta, én voltam élete szerelme, stb-stb.

Nem vagyok évek óta egyedül, tavaly ősszel szakítottam vele. Pár hete már én is megismertem valakit, akivel egész jól alakulnak a dolgok.

Szóval én nem állítom, hogy mindenki engem akar, mert ez nem igaz, de valamit mégiscsak látnak bennem a férfiak. Azt, hogy mit, azt ők tudják.

2021. febr. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%

Olyan nők nem írnak, akiknek az ex nem bánta meg, olyan pasi se ír, aki megbánta.

Nem egyértelmű?

2021. febr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!