Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők, egy szakítás után maximum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, egy szakítás után maximum hány esélyt adtok a pasinak az újrakezdêsre?

Figyelt kérdés
2021. márc. 26. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
1
2021. márc. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan 0
2021. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sose szoktam meggondolatlanul, hirtelen felindulásból szakítani, ha egyszer azt mondom, hogy legyen vége, annak biztosan nyomós oka van és így nem is lenne új esély. Ha egyszer nem működik, akkor nem működik és felesleges húzni vele mindkettőnk idejét.

El tudok képzelni olyan speciális eseteket, mikor mondjuk külső ok miatt szakítunk és nem azért, mert mi nem illünk össze. Ez esetben ha megoldódik a probléma, akkor lehet, hogy kapna még egy esélyt, de akkor is max egyet.

2021. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit
2021. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
0. Aki egyszer elhagyott, az az én életembe vissza nem kell. Akit én hagytam el és olyan könnyedén engedett elmenni, az csak azért jönne vissza később, mert nem jött be a jobb nő az életébe és a semminél jobb volt velem.
2021. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En ujra nem kezdenem, de ha a maganyomon, szexhianyomon enyhit, akkor elnek a szolgalataival.
2021. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a szakítás az mindig végleges. Előtte kellett volna mindent megtenni a kapcsolatért nem utólag okoskodni.
2021. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy ideig bohóckodtam az exemmek, szétmentünk vagy 3x hosszabb-rövidebb időre. Tanultam belőle, a következő kapcsolatomban nem játszanék már ilyet.

Ha ismét vissza akarna jönni, akkor max azért fogadnám vissza, hogy azt csináljam, amit ő csinált velem. - addig se legyek egyedül, míg keresgélek mellette. :)

Nem, egyébként őt már tuti nem fogadnám vissza, elfordulna már tőlem mindenki. Családom, barátaim. Mindenki. És igazuk lenne. Úgyhogy nincs több esély.

2021. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szakitás utàn magàtva kapcsolatot nem tudnám már komolyan venni.

De belemegyek ugyan ilyen ujrakezdős bohockodásokba, vagy szexbe is lazán, de..nekem attól még vège, az a valami már eltört bennem.

Azt a bizalmat a kapcsolatban már nem lehet visszahozni. Onnanstol már csak ugy alapon vagyok benne ha mégis folytatom ujrakezdem.

2021. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egészen pontosan nullát.


Ami nem megy, azt kár erőltetni.

2021. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!