Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 50 vagyok, parom 35. 2,5 evig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tue kérdése:

50 vagyok, parom 35. 2,5 evig voltunk egyutt. Elhagyott, mert gyermet akar a jovoben. Bevallalta, h elveszit. Par napja irt, h hianyzom es par mondatot. Szomoru vagok, kvazi gyaszolok. Minden jo es itt ez a gyerekdolog. Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 10:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%

Azt hogy az ilyen az elején kellene tisztázni és azt hogy még az sem garancia. Én is mondtam az idióta exemnek amikor ismerkedtünk, hogy nekem nem kell gyerek, megvonta rá a vállát, mondom akkor jó, folytassuk. 3 év után meg jött a nyaggatással, ultimátummal hogy neki mégiscsak kell. Hát a jó kva anyját neki!

Nehéz meg szar tudom, mert frissek nekem is az érzések, de akkor is most kell elengedni. Neked már lehet nem játszik? De nem szabad belemenni egy rád tukmált gyerekbe. Az tesz tönkre igazán egy életre, nem ez a pár szenvedős hónap.

2021. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
És arról nem is beszéltem, milyen szuper egy olyan szülő mellett felnőni gyerekként aki nem akart téged szívből. Ez sajnos már a tapasztalatom.
2021. ápr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kapcsolat elején kellett volna tisztázni. Akkor most nincs dráma.
2021. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!