Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A kislányának is bemutatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kislányának is bemutatott mégis kihátrált a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

5 hónapja ismertem meg egy nőt akivel 3 hónapig ismerkedtünk mielőtt bemutatott a kislányának. Miután ez megtörtént minden jól alakult és úgy döntöttünk, hogy összeköltözünk. Úgy alakult, hogy én megyek, de valamiért a barátnőm lassan elkezdett kihátrálni az egészből és szakítottunk.

Nem értem mi történt. Tőle nem kaptam egyértelmű választ. Mi lehet ez?


2021. ápr. 15. 14:56
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

#10. Ha komoly kapcsolatról van szó, akkor azért gondolom az egy vágyott dolog, hogy komolyan vegyenek...vagy nem?

#9. Pedig illene tiszta lapot adni a másiknak, mert azzal, hogy piros cédulázgatsz, azzal a másikban is elindítod a vezérhangyát, hogy vajon miért csinálod. Nem arról van szó nyilván, hogy bedőlj minden hülyének. De azt áruljátok már el, az pl honnan jön, hogy onnan indul egy udvarló, hogy ő pedofil/pszichopata esetleg egyszerre a kettő és előbb bizonyítsa az ellenkezőjét. Sok pszichopata/pedofilt ismertek? Netán az apuka egy közülük?

2021. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

10 vagyok és nálam tiszta lappal indul mindenki. Nem kell bizonyítania, hogy nem pszichopata meg pedofil, én sehol nem írtam ilyet.

Vagy azt értékeled annak, hogy azt írtam, hogy értem, miről beszél a 6, aki nagyon óvatosan és fokozatosan akar haladni?

Ismerek pszichopatát, pedofilt is, 2in1 IS. És mindegyikért odáig van a tágabb környezete, egyikről sem mondanád meg, hogy patológiásak. EZÉRT kell észnél lenni, de ez nem egyenlő azzal, hogy vércseként lesed a másik minden rezdülését és sokkolóval megyek randira, meg kémkamera van a szemüvegemben meg a tollamban. (dehogynem:D ) :)

2021. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
10. Remekül fordítottad meg az érmét. Én teljesen megértem ha a gyermekes nők féltik a csemetéjüket és teljes mértékben helyeselem is. De ez a keresni a szörnyeteget és várni, hogy mikor villantja meg a fogait sajnos nem normális hozzáállás. Az én barátnőm szerintem megijedt egy komolykapcsolat kapujában.
2021. ápr. 15. 18:30
 14/35 anonim ***** válasza:

Ja és a "ne vegyen komolyan / ne vegyen sehogy" kijelentest arra értettem, hogy ha elkezd címkézni, hogy "á, kisgyerekes anyuka, problémás...." , akkor valóban nem egymást keressük, ezen nincs mit magyarázni. Megértem, hogy van akiben előítéletek vannak vagy egyenesen bizonyosságok, mert rosszakat tapasztalt: elfogadom, nézzen át rajtam, ahogy én is rajta, és kész, nem is téma.


Én sem vágyom teperni és bizonygatani, hogy "nem is igaz, én nem olyan vagyok", ahogy tőle sem várnám, hogy bizonygassa, hogy nem pedofil és tényleg nem az ingyen all inclusive-ra utazik azzal, hogy épp én érdeklem. Kár ezt így túlbonyolítani.

2021. ápr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Milyen érmét fordítottam meg? Épp melletted foglaltam állást azzal, hogy a nő szerintem felelőtlenül ígért olyasmit, amire feltehetően(!), - hisz magyarázatot te sem kaptál - érzelmileg még nem állt készen. Ezzel mi a bajod?
2021. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

5x2 kéz nem elég ahhoz, hogy felidézzem hányan zaklattak vadidegenek csak az utcán/tömegközlekedésen, ki meddig jutott.. 11 éves koromtól kezdve, egyet se mertem elmondani senkinek.


De elég, ha ránézel itt a családi kapcsolatok kérdésekre vadidegen családokba milyen a belátás. Mennyit olvasni arról, hogy anya terrorban tartja a családot vagy megdugná a tini nevelt gyerekét, ezért az járjon zárt ruhákban


De itt volt a metoo is, hánymillió nőt zaklattak már, nem ugyanaz az 5 férfi tette minddel! Meg az ilyen olyan leleplezett pedofil hálózatok többszáz fős(csak az ismert) tagokkal, a gyerekeket fotózó emberkékkel a strandon, a bekamerázott hálókkal, az ilyen olyan értelmiségi képgyűjtő emberekkel, illetve nálunk van egy rokon, akiről tudom. Azt hiszed látszik rajtuk? SZAR SEM LÁTSZIK EGYIKEN SEM! Kedves, mosolygós, türelmes, művelt, szorgalmas BUMM(ez a rokon) X éve van kapcsolata értelmiségi nővel, az se képes meglátni.. Ez már nem az a helyzet, mikor csak magadat kockáztatod, itt már a gyereked a tét.


Aztán ott a sima erőszakos ember, akinek nem tudod mikor durran el az agya, vagy mikor kezd birtoklóba átmenni, ha nem úgy mennek a dolgok, ahogy akarja, kezdetben szavakkal, aztán tettekkel. Van 4 nőbarátom, mindnek volt bántalmazó kapcsolata, mind diplomás, ahogy a férfiak is azok voltak. (illetve az egyik még a férjével él, mert azt hiszi normális az életvitelük, most vállaltak gyereket)


Továbbá ott van a randipartnereim az évek alatt, hű, rengeteg volt. RENGETEG. Nagyon sokan nincsenek rendben, az nem is baj, de sok volt az agresszív, erőszakos, vagy ahol kicsúsztak dolgok. Kedvencem, ezt már többször írtam itt, helyes magas sikeres huszonéves elvált pasi meséli:

"Az exem megbízhatatlan és gyerekes volt, nem volt anyának való. El akart menni szórakozni a barátnőivel, miközben egy éves sem volt a gyerekünk, rengeteget veszekedtünk, folyton panaszkodott, sőt még el is szökött esténként magára hagyva a gyerekét" Mondom "Miért kellett szöknie?" Válasz: "Bezártam, nehogy már elmenjen és ott rázza magát másoknak anyaként" Teljesen nyugodtan magyarázta, hogy bezárt egy felnőtt embert, mert az nem csinálta, amit akart.


Nagyon oda kell figyelni, nem egy ilyen sztorim van, de ez a legdurvább.


Lányos anyaként rohadt nehéz.

2021. ápr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Így már tiszta és oké a hozzáállás 10-es, köszi a pontosítást.
2021. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
15. Félre értettél...Jónak érzem a gondolataid. Itt a nő volt felelőtlen. Én még várni akartam vele de úgy éreztem ezt ő visszautasításnak veszi és ezért nyitottam.
2021. ápr. 15. 18:42
 19/35 anonim ***** válasza:
54%
#16. Én azt elhiszem, de ahogy neked nem kell más batyuja, úgy másnak sem a tied. Nem gondolod, hogy előbb inkább magadban kellene rendet tenned? Vagy dobbantani a sok bűnöző közül. Vannak helyek, ahol nincsenek. De továbbmegyek...szerencsére ők vannak kevesrbben. Sokkal, de sokkal kevesebben, mint ahogy ze azt beállítod.
2021. ápr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Lehet nem akar kitartani csak 2.gyereke lennél, szobanöveny vagy stb



Elsö tippem csak.

2021. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!