Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A kislányának is bemutatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kislányának is bemutatott mégis kihátrált a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

5 hónapja ismertem meg egy nőt akivel 3 hónapig ismerkedtünk mielőtt bemutatott a kislányának. Miután ez megtörtént minden jól alakult és úgy döntöttünk, hogy összeköltözünk. Úgy alakult, hogy én megyek, de valamiért a barátnőm lassan elkezdett kihátrálni az egészből és szakítottunk.

Nem értem mi történt. Tőle nem kaptam egyértelmű választ. Mi lehet ez?


2021. ápr. 15. 14:56
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Az ország LEGFEHÉREBB és LEGGAZDAGABB városában élek, budai agglomeráció.


Ki írta, hogy nem kell? Én egy csomó problémás emberrel remekül működök, rendetlenekkel, pontatlanokkal, otthonülősekkel, egzisztencia nélküliekkel, videójátékfüggőkkel, kajaközpontúakkal(kövér nagyevőkkel), karrieristákkal, meg egy csomó dolgot tudok tolerálni, egyedül az erőszak különböző formáival van bajom se szóban, se tettben, se szexuálisan nem fér bele.


Mit gondolsz mi nincs rendben? Hogy már láttam sok mindent és nem vagyok birka, hogy el is viseljem vagy szemet hunyjak felette? Vannak jó emberek is, ismerek is ilyet, dehát mihez kezdjek, ha nem jön a szerelem vele, hiába tudom, hogy jó, nem vágyom rá, pedig sikeres, jóképű, megbízható.. De mégse.


Vannak rendben lévő férfiak is, vagy más jellegű problémával rendelkezőek, akik szintén rendben vannak. Csak sokkal több az erőszakos, mint azt a legtöbben gondolják.. "Egy pofon nem pofon, nem úgy gondolta, csak ideges volt, hiszen nem tört el semmim, csak féltett, a lány provokálta, az már szinte felnőtt stb.." ilyenekhez nem állok be

2021. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
20. Akkor ne is folytasd, tartsd magadba a mérgeid. Köszi.
2021. ápr. 15. 19:18
 23/35 anonim ***** válasza:
#21. Ez kicsit úgy jön le, mintha az erőszak vonzana téged.
2021. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Könnyű tanácsot adni annak aki nem ismerkedett még gyerekkel, főleg kisebb gyerekkel.Egyébként is túlvan egy vélhetőleg rossz kapcsolaton - vagy mint én, haláleseten-, óvatosan kell bánni a gyerek lelkivilágával. Sőt,a sajátjával is. Én is kerestem párt, kamasz fiúval. Eleve nem akartam összeköltözős kapcsolatot,és ezt csak tanácsolni tudom annak, aki hasonló helyzetben van.

Persze ehhez kell olyan pasi is aki ezt elfogadja, de manapság sokan törekednek ilyenre.

2021. ápr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Gyermekes nővel laza kapcsolat a reális..
2021. ápr. 16. 07:44
 26/35 anonim ***** válasza:

25-ös, akkor, ha a pasi elfogadja,hogy a gyereke miatt időben/elfoglaltságban kötött. A laza kapcsolat lényege pedig pont az,hogy amikor úgy gondolom találkozunk...

+ nem biztos,hogy a gyerekes anyuka laza/szexkapcsolatra vágyik.


Működhet a párkapcsolat,de inkább gyerekes apukával érdemes ismerkedni egy gyerekes anyukának.Igaz, ennek is vannak nehézségei, de jobban tudják tolerálni egymásnak a gyerekkel járó kötöttséget.

2021. ápr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Itt nem a toleranciáról van szó, hanem a következetességről és méginkább az érzelmekről. A szerelem nem úgy működik, hogy mi mindketten elváltunk akkor majd mi biztos szeretni is fogjuk egymást...Az nélkül meg olyan egy kapcsolat mint egy hajó víz nélkül. Dehát kinek milyen az élet felfogása...
2021. ápr. 16. 20:56
 28/35 anonim ***** válasza:
Én hasonlóan jártam. 3 gyerek s 6 hónap kellett hozzá hogy a legkisebb is elfogadjon. Erre két hétre rá kidobott. Azóta nem beszél velem sehol se. Persze nem is nyomulok mert felesleges. Ez 3 hete történt. En se értem az egészet.
2021. ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Gyermekes nőket hagyni kell a fenébe. Ők már egyszer elbuktak és nem hisznek már. Sajnos ez az igazság. Jobbulást!
2021. ápr. 21. 09:10
 30/35 anonim ***** válasza:

27-es, sarkítod..De, valahol a toleranciáról -is- szól. Az akinek nincs gyereke kevésbé tudja elfogadni az olyan élethelyzetet amiben a gyerekhez is kell alkalmazkodni.Akinek van gyereke jobban hozzászokott ahhoz,hogy a gyerek van a középpontban, főleg amíg kicsi.

Ez viszont tény: egy szülőnek mindig a gyereke van a középpontban. Persze, kell a társ, de amíg a gyerekről gondoskodni kell értelemszerű,hogy Ő van előtérben.

2021. ápr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!