Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A kislányának is bemutatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kislányának is bemutatott mégis kihátrált a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

5 hónapja ismertem meg egy nőt akivel 3 hónapig ismerkedtünk mielőtt bemutatott a kislányának. Miután ez megtörtént minden jól alakult és úgy döntöttünk, hogy összeköltözünk. Úgy alakult, hogy én megyek, de valamiért a barátnőm lassan elkezdett kihátrálni az egészből és szakítottunk.

Nem értem mi történt. Tőle nem kaptam egyértelmű választ. Mi lehet ez?


2021. ápr. 15. 14:56
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Tolerancia ide vagy oda, okkal vált el egy olyan férfi is akinek saját gyerekei vannak...Gondolom ezt egy nő is mérlegeli. Valahol, valamiben elhibázott valamit, kisiklott a dolog és a válás erre igazolás. De legyen neked igazad és sok sikert az elváltaknak.
2021. ápr. 21. 09:25
 32/35 anonim ***** válasza:
Az,hogy a férfi/nő hibázott-e vagy sem, ki tudja. Van amikor egyszerűen elhagyták egy másikért, akár hirtelen szerelem hatására.
2021. ápr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Hirtelen szerelem hatására? Ennyit arról, hogy a gyerek a lényeg. Mind1 a nehéz napokon sem lenne szabad felejteni...
2021. ápr. 21. 09:37
 34/35 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, egyedül nevelem a gyerekemet, mégpedig azért, mert özvegyen maradtam. Miért is buktam el? Mert nem láttam előre, hogy 15 év múlva valaki frontálisan belerohan a férjem autójába? Elfogadom, hogy szerinted gyerekes nőként "hagyni kell engem a fenébe", de azért a férjem halálát mégsem kellene úgy értékelni, hogy "elbuktam".
2021. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Ez egy idióta. Én sem buktam el, sosem voltam házas, de van gyerekem. Miért? Mert megfogant védekezés ellenére és meg akartam tartani, de az apját nem szerettem, ezért vele nem járok, csak a gyerekkel élek. Hol itt a bukás? Hol volt egyáltalán a próbálkozás, ami megelőzi a bukást? Én úgy érzem "nyertem", hiszen van egy gyerekem akit szeretek. Nem lát rossz kapcsolatot maga körül(igaz nem lát semmilyet) de legalább nem mérgezem viselkedésmintákkal, majd szépen a környezetéből szedegeti össze az évek alatt a dolgot, semmi káros nem fog beleragadni, lesz önálló véleménye, amiről folyamatosan beszélgetek is vele.


A kérdező nagyon sarkít. Az elváltaknál nem lesz egyből szerelem, csak kevesebb a konfliktusra való lehetőség, mert több a közös pont. Nem a gyerek a lényeg. A boldogság a lényeg! Az embernek mindenekelőtt önmagát kell szeretnie, aztán minden mást. Párkapcsolat nélkül is lehet az ember boldog. Sőt, sokkal boldogabb, mint rossz párkapcsolatban. Persze az igazi, ha minden passzol, dehát ezért keményen küzdeni kell és kell egy nagyadag mázli.


De oké, ne gyere többet össze gyerekes nővel, mind hálásak leszünk érte, ha te nem próbálkozol nálunk. Én több közepes kapcsolatot ismerek, ahol szingli anya, vagy épp gyerekét egyedül nevelő apa jött össze másokkal, és egészen elvannak, erős közepes, nekik megfelel, neked is megfelel a saját elgondolásod, nekem is az enyém, miért pattogsz itt, és vetíted ki a helyzeted másokéra? Szerintem egy gyerektelen nő is kidobna, akkor elkezded utálni az összes nőt, vagy mi? Vagy csak a 26 éveseket? Vagy csak a barnákat? Nem a gyerekei miatt dobott, hanem azért, mert nem kedvelt, nem akart veled lenni! Gyermektelenként is ejtett volna! Jó lenne, ha lenne egy kis lényeglátásod..

2021. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!