Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom törölt a közösségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom törölt a közösségi oldalakról Most akkor az utcán se köszönjek neki ezentúl?

Figyelt kérdés
Igazából... el telt pár hónap, hogy külön vagyunk,most a napokban törölt ki ismerősei közül,valamelyik oldalon meg csak korlátozott.Csak azért nem értem ezeket ilyenkor,mert a szakítás után néha az utcán bele botlottunk egymásba,én köszöntem neki,a barátjának is,annak ellenére hogy ezért szakítottunk és ő akart menni,magam meg érteném, hogy dühös lennék és fordítva lenne a dolog,egy rossz szót se szóltam vagy mondtam neki akkor sem,most sem.Kérdésem az lenne,ha már törölt ne is köszönjek ezentúl? Mert... most olyan gyerekes ez szerintem hogy fuu mátol nem is ismerlek 😅,gondoltam írok neki normálisan,és megkérdezem,de le tettem róla,mondom hátha a barátja szólhatott neki.Pedig.. még anno aztmondta legyünk jóba 😅
2021. ápr. 21. 18:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Utcán köszönj. Mi köze ennek ahhoz, hogy nem akarja naponta folyamatosan látni különböző oldalakon, vagy azt nem akarja, hogy te lásd őt.
2021. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Oké rendben,csak kérdeztem :)

Köszi mindenkinek,szép napot:)

2021. ápr. 21. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!