Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogos, ha emiatt gondolkodom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha emiatt gondolkodom szakításon? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vannak kisebb-nagyobb gondok mint mindenhol, de amit nem tudok tolerálni az, hogy párom hajlamos berúgni ha haverokkal van. Volt hogy ilyenkor paraszt is volt velem, egyszer órákig kiabált is. Ráadásul egy ideig figyelt hogy ne igyon sokat ha összeülnek valahol, de most megint 2x előfordult ilyen. Én a kapcsolat elején mondtam neki, hogy ez nálam nagy red flag mert a családomban okozott az alkohol gondokat és semmi kedvem ezzel szívni nekem is később. Tényleg próbálok nem kis hülye dolgok miatt szólni, meg elfogadtam én is sok hibáját de sajnos ez nem fér bele, be kell látnom:( Együtt élünk, rossz nézni mikor így jön haza dülöngélve vörös szemekkel. Nem heti szinten fordul ez elő, bár most hogy kinyitott minden meg itt a nyár, lehet gyakoribb lenne...Nektek az ilyen beleférne néha (havi 1-2) vagy nem?

2021. máj. 30. 00:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a barátai lehetnek rá rossz hatással, mert ha akkor normális ha nem találkozik velük akor ők ellened cukolhatják mert az alkohol általában fel erősiti az emberekben a természetűket.
2021. máj. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Inkább az van, hogy naluk ez total rendben van ha ilyenkor berúgnak. Hétköznap így itthon nem iszik, vagy max néha 1-2 sört. Az a baj nem tudom ezt toleralni ez az egyetlen olyan amit tenyleg utálok:(
2021. máj. 30. 00:38
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
"Én a kapcsolat elején mondtam neki, hogy ez nálam nagy red flag", "sajnos ez nem fér bele", "ilyenkor paraszt is volt velem, egyszer órákig kiabált is" - Miért gondolkozol a szakításon? Legyél következetes, becsüld magad és ne szenvedj. Már régen kellett volna szakítani. Nem tisztel, iszik és bánt. Szerintem ez csak egyre rosszabb lesz.
2021. máj. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%

Szia!

Mindenképp ülj le vele és próbáld meg elmondani neki, hogy számodra kellemetlen így látni őt. Lehetséges, hogy történt vele valami, ami kiváltja ezt a viselkedést, ezért is lenne fontos, hogy meg tudjátok beszélni. Már az elején korrektül közölted vele, hogy számodra ez a magatartás nem fér bele a kapcsolatba, múltbeli okokból kifolyólag, emiatt remélhetőleg ő is észhez tér. Amennyiben mégis tovább folytatja, akkor nincs mit tenni, szakíts vele.

2021. máj. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem férne bele!
2021. máj. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
4-es : már ez megtörtént nem egyszer.. Mostanában figyelt rá az elmúlt 2 hónapban, de ebben a másfél hétben megint 2x előfordult ilyen. Sajnos apukám is olyan volt mindig is, hogy ha vendegseg van berúgott vagy néha hétköznap is, én nem akarom ezt látni felnőttként is. Volt a családban alkoholista is aki meg is halt, utálom emiatt a piát. Attól tartok nem változna tartósan semmi e téren a páromnál:/
2021. máj. 30. 01:01
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Igen, jogos.
2021. máj. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Férfiként mondom, hogy jogos. Alkoholistával nem kezdünk kapcsolatot, később elfajulhat, esetleg meg is üthet/agresszívvá válhat. Én se értem, hogy miért jó mindig berúgni, sőt egyáltalán inni, teljesen elitélem a dolgot, de addig nem zavar míg nincs rám hatással. Rád viszont van, szóval rajtad áll, hogy mit lépsz, hogy állsz hozzá, ez neked belefér-e vagy sem. Valószínűleg már lelkileg függő. Összeköti a barátságot a berúgással. Előfordulhat, hogy a barátság megszakítása vezethetne valami javulással, ha otthon se inna. Ha friss kapcsolat akkor lépnék a helyedben, ha amúgy jól megvagytok és nincs más probléma, plusz régóta együtt vagytok, közös a jövőbeli elképzelésetek akkor még egy esélyt adnék neki (de úgy látom nem érdemes)
2021. máj. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Ne akard ennyire korlátozni, mert sosem lesz jó kapcsolatod. Par havonta csak el tudsz ennyit viselni. De ha nagyon részeg-fóbiád van (ami így lehet teljesne jogos is) mond el neki, ha nagyon berúgna ne jöjjön addig haza..
2021. máj. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én értem a nézőpontod valamennyire. Nekem ez kizáró ok lenne, ha annyira leissza magát, hogy órákig kiabál, főleg ha mondjuk ez nem csak egyszer volt/lesz. Van pár rossz tapasztalatom... Én azt nem tudnám tolerálni, hogy a páromat rendszeresen így lássam. Az még nem gáz, ha kicsit pl jókedve van, vagy bolondos, vagy bealszik, de ha agresszív... Vagy konkrétan egy szavát nem érted már, mert annyira a sárga földig itta magát.. hát nekem ezzel vége lenne, ha annyit nem tudna megtenni, hogy ne a sárga földig igya le magát. Mert jó, kiruccannak a haverokkal, iszogatnak. De könyörgöm, felnőtt létére ennyire tudja már a saját határait...
2021. máj. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!