Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogos, ha emiatt gondolkodom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha emiatt gondolkodom szakításon? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vannak kisebb-nagyobb gondok mint mindenhol, de amit nem tudok tolerálni az, hogy párom hajlamos berúgni ha haverokkal van. Volt hogy ilyenkor paraszt is volt velem, egyszer órákig kiabált is. Ráadásul egy ideig figyelt hogy ne igyon sokat ha összeülnek valahol, de most megint 2x előfordult ilyen. Én a kapcsolat elején mondtam neki, hogy ez nálam nagy red flag mert a családomban okozott az alkohol gondokat és semmi kedvem ezzel szívni nekem is később. Tényleg próbálok nem kis hülye dolgok miatt szólni, meg elfogadtam én is sok hibáját de sajnos ez nem fér bele, be kell látnom:( Együtt élünk, rossz nézni mikor így jön haza dülöngélve vörös szemekkel. Nem heti szinten fordul ez elő, bár most hogy kinyitott minden meg itt a nyár, lehet gyakoribb lenne...Nektek az ilyen beleférne néha (havi 1-2) vagy nem?

2021. máj. 30. 00:17
1 2
 11/19 Noren1989 ***** válasza:
92%
Tulajdonképp, ha az elején is tudtad...mit gondoltàl, mi fog történni?
2021. máj. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
36%
Szakíts. Ah írsz róla, sztem csak jól van, de zaklatod, rettegsz, aggódsz a múltbeli élményeid miatt, valszeg emiatt kiabálhat, mert felhergeled, idegesíted az aggodalmaddal. Sokkal jobb lesz ha szakítotok. Anyám is ilyen, hogy nagyon jól érzem magam, elvagyok, de ő már meglátja hogy jobban mosolygok és vörös egy kicsit a szemem, elkezd rettegni, direkt előkészíti a veszekedést, hogy újra átélje azt amitől fél. A srácot nem tudom, miért nem szakít veled ő egyébként.
2021. máj. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%

Na, az egyik alkesz bevédte látatlanul is a másikat.

Ez most komoly? Áldozathibáztatás level 10: A pasija kotta részegen órákig kiabál, de nyilván a barátnő a hibás, mert hát kiprovokálta.

Mekkora egy sutyerák hozzáállás.

Nekem semmi gondom a piával, rossz tapasztalatom sincsen, de az mindig nagyon taszító, ha valki rendszeresen nem bír önuralmat gyakorolni és nem ismeri a korlátait.

Most másfélk hét alatt kétszer is volt ilyen, ez nem a néha-néha kategória.

Mindenki ismeri (legalábbis kellene) a saját határait, tudja mire hogyan reagál. elve nem értem mi a jó abban, ha valaki felnőtt korban folytpon lerészegedik, az a tiniknél szokás és egy darabig rendben is van, de aki nem növi ki a részegen randalírozást az igenis alkoholista és veszkjődne vele a fene. Részegen velem senki ne ordibáljon évi egyszer sem, ha nem bír uralkodni magán, akkor ne igyon. Vagy igyon, csak az életemből tünjön el.

Kérdező szerintem ez lapát. Változni nem fog, már számtalanszor kérted, egyáltalán nincsen tekintettel rád, magadat kíméled meg , ha mielőbb kiszállsz.

Utána legalább lesz alibije, hogy mindig igyon a haverokkal, mert hát kirakta a csaja...

2021. máj. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
Ezt mondjuk már bizonyára a kapcsolat eleje óta tudod, hogy alkohol problémái vannak. Akkor meg eddig se kellett volna tolerálnod.
2021. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem fér bele, ne húzd az időt, mert nem fog változni. És ez meg ráadásul a fajta részeg, aki nem tud uralkodni magán. Nem mentség, hogy csak néha.
2021. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
2%
Írtó gyerekes gondolkodású vagy. Nőj fel inkább.
2021. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
44%

Nektek az ilyen beleférne néha (havi 1-2) vagy nem?"

Havi 1 -2 alkalom nekem beleferne.. Ha csak annyi hogy dulongel meg voros a szeme..es nem aggressziv..

Miert kiabalt, te nem kiabaltal? Mit kiabalt?

Attol is fugg hany eves, sok embert tudok aki 30 folott mar nem rugott be addig meg eleg gyakran volt olyan buli..

Attol hogy az apad gaz volt es ivott nem biztos hogy azt ra kell vetiteni

2021. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
23%
Igyál vele te is, és akkor egyformák lesztek. Egyébként neked kell eldönteni, hogy milyen életet akarsz élni.
2021. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ezen kívül milyen a kapcsolatotok?

Nálam apukám alkoholista volt (és az összes férfi felmenő) és én sem tolerálok ezt a páromnál, vagyis nem jövök össze ilyen férfival. Volt egy ismerősöm akinek hasonló volt a barátjával. Ott kibukott hogy elég sok gondja van a srácnak (önmagával és úgy általában a világgal) az ilyen alkoholos-kiabálós esetek kapcsán szakítás is lett a végén mert a lány belátta hogy a srác túlságosan sérült és egyáltalán nem látja be hogy gond van

2021. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!