Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ex barátnőm szakítás után 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex barátnőm szakítás után 1 hónappal miért van mással?

Figyelt kérdés
Én szakítottam vele, mert nem nagyon voltak komoly érzéseim, és úgy gondoltam nem ő az igazi. Ő egész kapcsolatunk alatt odavolt értem, bár voltak fura dolgai. Szakításkor is sírt. Utána viszont tök jól volt, megy mindenfele, boldog képeket tesz fel stb. Most meg valami pasival találkozgat. Most akkor kamuzott végig, csak megjátszotta, hogy szeret, vagy ilyen hamar továbblépett?
2021. aug. 29. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek 1 nap után mással van az exe, lehet szeretett és oda volt érted de beleroppant h elhagytad. És mint egy csomóan egy másik kapcsolatban menekül h feltudja dolgozni. Ha úgy is látszik h tovább lépett, nem feltétlen csak elvonatkoztat a régi dolgoktol lehet csak szeretetre és gyengédségre vágyik és azt igazábol bármelyik szimpatikusabb pasitol megkaphatjó. Ezzel potolva azt magában h kell másoknak kívánatos stb.
2021. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy neked? Nem tartozik számadással. Nehogy már még elkezdj féltékenykedni, miután elhagytad!
2021. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vótmá'.
2021. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

A nők hamarabb túlteszik magukat a szakításon. Legalábbis képesek rá, de kivétel mindig van! Ez evolúciós dolog, pszichológia.

Több ezer éve több háború volt, ölték egymást a törzsek stb a nőket életben hagyták, az urukat megölték és kénytelen voltak szülni az új uruknak + még fel is kellett nevelni a mástól származó kölyköket. Ezt az ambivalens érzést feloldják magukban, hogy valaki máshoz kötődtek akit megöltek, most pedig másvalakinek kell szülnie és felnevelnie a kölyköket, ettől megőrülne az ember, ha nem oldaná fel. Ezért alakult ki ez a védelmi mechanizmus, hogy mégha fájt is nekik a szakadás és a váltás, de gyorsabban túl kell tenniük magukat ezek a csapáson a túlélés érdekében és hogy ne őrüljenek bele a helyzetbe.


Ez nem azt jelenti, hogy szívtelenek volnának, vagy nem mondtak igazat akkor. Ez majdnem olyan evolúciós dolog, mint hogy félünk a kígyótól, pókoktól (kivétel mindig van).

Férfi oldalon is vannak hasonló beidegződések, amelyek a régmúltból eredeztethetőek.

2021. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 moozygoo ***** válasza:
42%
Nők pikpak továbblépnek, majd hozzászoksz
2021. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy ő már hamarabb szakított veled:)
2021. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem szeretted, kidobtad, és még te vagy felháborodva, hogy mással van?

Eszem megáll!

2021. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"mert nem nagyon voltak komoly érzéseim, és úgy gondoltam nem ő az igazi. "

Úgy gondolod, hogy ő ebből nem érzékelt semmit? Számított ő a szakításra, és talán meg is könnyebbült, amikor végre kimondtad.

2021. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!