Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Külön kassza esetén hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön kassza esetén hogy "figyelitek" a másik pénzügyeit?

Figyelt kérdés

Leírom nálunk ez hogy volt/van:


Külön kassza van, még csak a közös dolgok sincsenek felezve amiket mi veszünk ( érzésre kb egyenlő), de azért kb az egyensúly tartva van, hol én hol ő fizet.


Össze költözés előtt mivel a családom üres ingatlanába költöztünk mondtam spóroljunk önerőre hisz nem lesz semmi kiadásunk a házra,szüleim támogatásként fizetik a rezsit stb, vesznek nekünk dolgokat vagy főznek mivel anyum ráér.( bár mondtam hogy megoldjuk nehogy már ti álljatok mindent, de nem értik)


A lényeg hogy most könnyen félre tudnánk tenni, amit én megteszek. Rendben nekem nincs nagy kiadasom neki van az autója meg egy mellékállású vállalkozása. De valahogy nem akar gyarapodni az ő félre tett pénze már 2éve kb ugyanannyi..valahogy úgy látom hogy nem érdekli ha marad pénze a hónapban marad ha nem akkor vesz el a kevés félretettből..


2021. aug. 30. 09:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%
Igen, de csak nagyobb" közös" kiadás esetén.
2021. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Külön kassza. Semmi közöd a megtakarításához.
2021. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem közös ingatlanra csak úgy lehet spórolni, ha összeteszitek, amitek van, ergó, közös kasszára mentek.
2021. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de a közös ingatlan eleve közös kasszával működik. Ahol több megy a közösbe, mint külön, azt nem nevezném külön kasszának.
2021. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Onnan tudom hogy 3 4 havonta segítséget kér banki ügyekben, és onnan látom hogy mennyije van.


Bar anno azt mondta őt a pénz nem érdekli..de így soha nem lesz semmije

2021. aug. 30. 19:17
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk külön kassza van de a feleségemnek megmondtam a jelszót attól még. Pár havonta ránéz, megnézi mennyi van a számlámon, mikre költöttem. Ha lát valami kiugró költést, szóvá teszi. Én is ránézhetnék az övére de nem érdekel annyira.
2021. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!