Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek gyerekes voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gyerekes voltam, hogy emiatt szakítottam?

Figyelt kérdés
Több éven keresztül küzdöttem depresszióval és mostanában észre vettem magamon a paranoia tüneteit is. Betegesen bebeszéltem magamba valamit amit bármennyire is probál megmagyarázni a párom, hogy nem igaz egyszerűen csak magamnak tudok hinni. Bármennyire is szeretnék neki hinni képtelen voltam. 18 éves fiú vagyok! És betegesen bebeszéltem magamnak, hogy a párom még érez legalább egy kis érzelmet az exe iránt. Nagyon sok cselekedet volt amiket megkérdeztem másoktól és elvileg full tulreagáltam leírom őket: Ugyanazon a helyen csinált képet velem mint az exével, néha-néha oda figyelt az exe nevére ha meghallota pl a tv-be (az ő elmondása alapján nem arra figyelt oda), az exének volt egy autója és a barátnőm is pont aztaz autót szerette volna annyira megvenni (az ő elmondása alapján már több éve ez van és erről nem tehet a volt párja), amikor össze jöttünk volt egy kis hely a szobájába ahol a régi haverjai stb tabló képei felvoltak téve. És ott volt az exéjé is + az eggyik exétől kapott ajándékot megtartotta. Egyből megkértem, hogy szedje le őket az elején nehézkésen rakta el őket mert ő azt mondta, hogy nem érti miért reagálom túl ő neki semmi nem jut róluk eszébe. Végül ő saját maga kért bocsánatot mert rájött, hogy igazam van és ahelyett, hogy elrakta volna saját maga kidobta (az ő elmondása alapján 1 csepp érzelmet, szomorúságot nem érzett amikor kidobta) egyszer amikor közösen elmentünk valahova úgy öltözött fel ahogy az exével is találkozott valamikor (ezt onnan láttam, hogy amikor össze jöttünk fent hagyott 1 közös képet, miután mondtam neki, hogy zavar letörölte) Régen amikor megismertem az exéről beszélt, hogy mennyire átverte és, hogy soha nem találta meg azt akit igazán szeret és, hogy ő szerinte azaz egész kapcsolat semmit nem jelentett számára full haraggal beszélt bármikor amikor megkérdeztem az előző kapcsolatát. Viszont ő saját maga soha nem hozza fel az exét elmondta, hogy ő nem szokott rajta soha gondolkodni, nem akar róla beszélni mert már nem az élete része. Amikor már betegesen ideges voltam mindennap megkértem, hogy tiltsa le faceboookon mert még hallani se akarok róla az elején arra fogta, hogy nem akarja mert ő csak akkor tilt valakit le ha érdekli a személy ezáltal nem tudja elfelejteni. De utána letiltotta miután megkértem mégegyszer. Annyira elegem volt már ezekből a sok történésekből fél év alatt, hogy szakítottam vele. Azóta sír és elmondta, hogy neki nagyon rosszul esett, hogy a semmiért szakítok vele hisz ha 1 picit is érezne valamit rég nem velem lenne + elmondta, hogy soha az életbe nem menne vissza hozzá és, hogy ezt miért nem tudom felfogni. Az ő elmondása alapján ezekre mind van magyarázat + a fele csak a véletlen műve. Bármikor bárkim volt ilyeneket soha nem tapasztaltam emiatt kérek tanácsot. Lehet, hogy mindenki gyerekesnek fog hinni és 100-an nekem álltok. De egyszerűen ezekre nem tudok mit reagálni soha nem tapasztaltam senkinél ilyeneket. Nagyon szeretem őt de minden eggyes nap azon agyalok, hogy mivan ha mégis érez valamit iránta mert ez a sok véletlen már megőrít.

2021. szept. 2. 20:14
A kérdező szavazást indított:
Én is szakítottam volna
Nem kellett volna szakítani, kérj tőle bocsánatot
Tényleg gyerekes vagyok, nem való nekem barátnő.
23 szavazat
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Még régen messengeren a chat színt is pontosan ugyanarra állította be + mivel lány kitalálta, hogy neki kell ilyen közös karkötő. (utólag kiderült az exével is ugyanilyen volt) mind-mind elmondta, hogy neki ezek nem járnak a fejébe. De egyszerűen akkor is minden kis bizonyitékon már kiakadok mostanában.
2021. szept. 2. 20:15
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, jól tetted, hogy nem húzod tovább az idejét szegény csajnak. Ez beteges.
2021. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ilyenek bőven idosebbeknel is vannak már megfigyeltem. De pl nőgyűlölőknel ja.


Hogy a fejükbe vesznek valamit es akarmit teszel mondasz az csak ugy lehet ahogy ő kepzeli. Plusz erre még rá is jatszanak de még a veletlenek is hogy őket igazolja.


En irtam is már errol ki kerdest amugy hogy amikor egy ffi teljes erovel a fejébe vesz vmit azt hogyan lehet onnan kiszedni?


Habár társkeresésrol szolt a kérdésem de maga a kerdes az helyt áll

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2021. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nőgyűlölő. Becsülőm a nőket, neki is rengeteget köszönhetek amit mást sosem adott volna meg nekem. Tisztelem őt. De az én fejembe betelt a pohár. Bár a szavazatok alapján kezdem azt érezni ez az én kis világom volt. És r*hadtul nincs igazam
2021. szept. 2. 20:28
 5/16 anonim ***** válasza:
*jav nőgyűlölőknél IS
2021. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szóval akkor túlreagáltam és feleslegesen szakítottam és dobtam el 1 kapcsolatot?
2021. szept. 2. 20:37
 7/16 anonim ***** válasza:
24%

Amugy nem.

Nagyon sokan képtelenek arra mint te hogy kiálljanak a saját érdekukben es otthagyják azt amiben szenvednek. Te nagyon erős vagy.


Nem feltétlenul váltja ki ugyanezt belőled egy masik nő is.

2021. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor máshogy kérdezem. Mivel én nagyon szeretem ezt a lányt. Szerintetek van alapom erre a félelemre, hogy nem tette túl magát vagy nincs?
2021. szept. 2. 20:46
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Te már írtál ide gyakorira, akkor is azt javasoltam, menj kezeltetni magad, és most is ugyanezt mondom. Valami rohadtul nincs rendben a fejedben. Amíg ezt nem rendezed, nem való neked párkapcsolat.

És törődj bele abba, hogy minél idősebben kezdesz új kapcsolatba, annál mélyebb exekkel kell szembenézned: ez nála max. tiniszerelem lehetett. Majd harminc évesen, ha összejössz egy huszon-harmincéves nővel, aki egy 5+ éves kapcsolatból jött ki, mit fogsz érezni?

2021. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz egy pszihológust de minél előbb. Jó hogy szakítottál de nem azért mert neked volt ez rossz hanem a lánynak. Látszik hogy mindent megtett amit kértél , nagyon szerethetett téged. Viszont amíg te ilyen paranoiás vagy biztos nem tudod neki azt nyújtani amit érdemel. Nincs kizárva hogy még eszébe jut néha az exe de az fix hogy őt már nem , téged viszont szeretett. Nem akarok neked ugrani , látszik hogy sérült vagy , érett döntés volt kilépni ebből de miattad nem működött szerintem. Dolgozz magadon hogy többet ne rontsd ezt el.
2021. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!