Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A letiltás segít vagy felesleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A letiltás segít vagy felesleges hülyeség ?

Figyelt kérdés

Nektek szakítás után segített a letiltás ? Még mindig bármikor visszamennék az exemhez ha ő is akarna de egy idő után elegem lett abból hogy nem ír és hogy folyton azt figyelem likeolja e amit kirakok így letiltottam. Azt mondta hogy ha akarna kapcsolatot velem lenne de most nem tud másra figyelni mert sok az érzelmi gondja. Szerintetek gyerekes dolog ez ? Letiltani azért mert nem tudod elfogadni hogy te nem úgy kellesz neki mint ő neked. Azt mondják ha igazán szeretném csak elfogadnám a döntését és nem várnám el hogy keressen meg szeressen. És félek hogy ezzel végleg elvágtam magam az újrakezdés lehetőségétől. Vagy jól tettem és ha igazán szeretne nem is szakított volna ? Szerintetek ?


18L



2021. szept. 11. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen jó, hogy tiltottad, így talán könnyebb lesz feldolgozni.
2021. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan lehiszed neki az bullshitet, amit mondott? Tiltani es elfelejteni itt a helyes megoldas.
2021. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi , én is ebben reménykedek c: nem akarok arra várni hogy egy nap majd írni fog. Így legalább biztosan tudom hogy nem. Vagy ha tényleg akar akkor meg talál rá módot hogy elérjen
2021. szept. 11. 14:48
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg amúgy is ha egy nap meglátnám hogy új csaja van teljesen összeomlanék
2021. szept. 11. 14:49
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Ne foglalkozz vele. Jól tetted.


" Azt mondta hogy ha akarna kapcsolatot velem lenne "

Nos,.... akkor menjen a f*szba. :D Kitartás!!!

2021. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"folyton azt figyelem likeolja e amit kirakok"

Ez olyan nevetséges. Értem, hogy még nagyon fiatal vagy, de ilyen felszínes baromságokon ne lovagolj. Nincs jelentősége, hogy likeolja-e a napi 5. megosztott képed...


Igen, segít a letiltás, mert így tudatalatt nem fogsz folyamatosan arra figyelni, vánri, hogy mikor csipog a telefonod, illetve amikor csipog, nem fogsz azon gondolkozni, hogy vajon Ő írt-e.

2021. szept. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

nárcisztikus pöcs.. azért lájkolgatta hogy ne tudj tovább lépni és reménykedj, mert csak ő érte lehetsz oda..

jól tetted a tiltást, így rá jön nem ő a legjobb pasi a világon, csak jó helyen volt jó időben .

2021. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat ❤️
2021. szept. 11. 17:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp tiltsad, és tereld el másfelé a gondolataid. Sportolj, filmezz, dolgozz.


Sok sikert, fel a fejjel! :)

2021. dec. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!