Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy oldottátok meg a különköl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldottátok meg a különköltözést szakításkor a pártokkal?

Figyelt kérdés

2021. dec. 21. 12:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%

"A mai anyagias világban nyilván ellenszenves az én megoldásom, de nekem fontosabb volt a lelki békém, mint a hátrahagyott, pótolható TÁRGYAK."



A tárgyak pénzbe kerülnek, és vannak emberek, akik a dédimama 100 éves karosszékét vinni akarják magukkal.

Nem minden az anyagi vagyonról szól.


És igen, van, aki nem engedheti meg, hogy gáláns legyen az exével, mert nincs annyi megtakarítása, hogy egy egész új életet összerakjon a nulláról. Ebben nincs semmi szégyellni való, és ha te ezt empátiára nem tudod megugrani, az nem akkora flex mint hinnéd.

2021. dec. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%
Hál Istennek soha nem kellett senkitől elköltöznöm,és soha nem kellett albiban élnem,mert olyan szerencsés vagyok,h a drága Anyukám és nevelőapám gondoskodtak arról,h legyen hol laknom,úgyh24éves korom óta külön háztartásban lakom,amit mindig fenn tudtam tartani.Sosem függtem senkitől,el se tudom képzelni,h így éljek,de tudom,sajnos sokan kénytelenek pont az anyagiak miatt benn maradni egy szörnyű kapcsolatban,mert pl nem tudnák finanszírozni a megélhetésüket,viszont nyílván az utcára sem akarnak menni.
2022. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!