Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kirakhat egyik pillanatról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kirakhat egyik pillanatról a másikra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Volt fél évig egy párkapcsolatom ahol egy hónap után én odaköltöztem a férfihez aki az anyukájával lakott. Jól indult minden terveztük a közös jövőnket de neki nagyon fontosak voltak a hobbijai(rc autók, autók stb) és ahogy odaköltöztem éjjel nappal csak azokról szóló youtube videókat kellett néznem. Szóltam érte de elkezdett megsértödni rám és az amúgy jól működő szexuális életünk szinte lement 0ra. Ha én kezdeményeztem általában elutasított ha nem letolta a gatyát na csináld megfordított és berakta. Én elkezdtem kérdezgetni miért nincs szex de egyre dühösebb lett miatta. Ezek mind vitába torkoltak majd egyáltalán nem kezdeményezett hetekig. A legutolsó balhé most karácsony előtt 2 nappal volt úton a tescoba. Megint felhoztam velem van a baja? Mit tehetnék stb.mire a képembe vágta hogy nekem egy 185 centis nagydarab pasira van szükségem aki nettó 400at keres és mindennap megdug. Nos nekem nem kellene minden nap de heti 2 kezdeményezés jól esett volna. Ebből jó nagy vita lett majd hazamentünk közölte szedjem a cuccaim és látni nem akar. Kivette a sporttáskát elkezdett belepakolni kivitte a kocsimhoz és visszament a házba. Én eljöttem mert befogadtak de amíg albérletet tudnék találni itt sem maradhatok. Hiába van lakásom kivan adva. Pénzem sincs így hirtelen kivenni egy albérletet. Mit tudnék csinálni? Egyáltalán megteheti ezt? Fogd a cuccod és húzz el azonnal? Soha nem csaltam meg, ugyananyit kerestünk szinte szerettem, főztem, mostam rá. Előtte pár nappal adventi vásárba vitt délelőtt szeretlek este meg takarodj? Annyi bűnöm volt hogy tényleg 2 hetente basztattam a hanyatló szexualitás miatt. Szóvá tettem hogy kevés mert előtte minden nap volt. A végén már csak heti 1 de mondta hogy 2 hetente 1 se gond neki. Utána néztem: nem csalt meg nem sunyiskodott. Mindketten 30 felettiek vagyunk.

2021. dec. 27. 14:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

30 feletti pasi aki anyucival lakik és távirányítós kisautókkal játszik. Értem.

Egész biztos ez volt a legjobb az összes közül?!

A kérdést sem értem igazán. Húzz már el ettől a debiltől jó messzire! Tényleg egy szikra önbecsülésed sincs!? Költői kérdés...

2021. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, hogy ház, vagy albérlet, de jogilag megteheti, hogy kirak, ha nem szerepelsz a bérleti szerződésben. Ha a saját házuk, akkor pedig végképp.


Szólsz az albérlődnek, hogy kéred vissza a lakást és megvan oldva a problémád. Amíg kiköltöznek, addig család/barátok/szálló.


Nem gondoltál erre a lehetőségre, amikor régóta problémáitok voltak?

2021. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Amíg oda nem költöztem nem tudtam mit jelentenek pontosan a hobbijai. Állandóan rc autókról szóló videókat nézett a youtubon, vette, szerelte a kocsikat. Vagy hangfal épitésről szóló dolgokat nézett. Nem tudom én szerettem mert nyugodt természete volt. De nincs hová mennen jelenleg
2021. dec. 27. 15:06
 4/24 A kérdező kommentje:
Pont szakítás előtt 1 héttel adtam ki újra a lakásom. Ott volt tudott róla.Jól be is vásároltam karácsonyra. Erre egyik este pár cuccommal kidobott. Nem gondoltam volna hogy ember képes ilyenre. Mert lehet szakítani de adjunk már időt a másiknak lakhatást nézni
2021. dec. 27. 15:09
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell, szabad (!) minden jöttmenettel összeállni, összeköltözni, már ne is haragudj. Ki kell ismerni a másikat, ne utólag sopánkodni. Ez egy lecke volt, tanulj belőle. És igen, az ő háza, akkor rak ki belőle, amikor csak akar. Egyetlen dolog akadályozhatja meg ebben, az a jóakarat, ami belőle értelemszerűen hiányzik. Kisebb gondja is nagyobb, hogy veled mi lesz. Ez van, vannak ilyen emberek. Mint írtam is, jó lecke, tanulj belőle.
2021. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
*jöttmenttel
2021. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

"Szólsz az albérlődnek, hogy kéred vissza a lakást és megvan oldva a problémád. "


Ez nem így megy. Van felmondási idő.


1 hónap után talán nem kéne senkihez sem odaköltözni, főleg akkor ha neked van saját lakásod, a másik meg anyucival él. Ezt a részét nem is értem. Miért nem ő költözött hozzád?


Egyébként, ha tudod bizonyítani, hogy életvitelszerűen ott éltél (szomszédok), akkor akkor is jár némi idő, ha szívességi lakáshasználó voltál.

2021. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem akart elköltözni otthonról. Mármint a szülőfalujából nekem meg városban van lakásom. Tudom hogy elrontottam mert anyuci pici fia de hogy lehet valakivel így kiba.ni? Hova menjek karácsony előtt 2 nappal?
2021. dec. 27. 15:59
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
#7: Ez esetben szó sincs jogi értelemben szívességi lakáshasználatról, ugyanis nem arról van szó, hogy valamiféle szívességből a kérdezőnek használatra át lett volna adva a lakás. Szóval jogilag gyakorlatilag csak vendégeskedett a párjánál, s ez esetben a tulajdonos tényleg bármikor, egyik percről a másikra kiteheti az utcára, akár hajnal 2-kor is. A kérdező semmit nem tehet. Kereshet ideiglenesen egy rokont, aki befogadja, amíg az albérlőinek a felmondási ideje le nem telik.
2021. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nekem ez annyira durva, kutyát nem teszünk utcára nemhogy embert. A cuccaim ott maradtak, a rengeteg kaja amit bevásároltam engem meg kirakott
2021. dec. 27. 16:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!