Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mivel lehet enyhíteni a fájdalmat, szorongást? (gyógyszer)

Figyelt kérdés
Eleinte cigivel próbáltam, egy darabig használt, pár nap után kezd fájni a torkom, a tüdőm, semmi értelme, meg nagyon rövidtávú gyógymód... Valami nyugtatóra gondoltam, ki milyet használt, ha használt? Holnap elmegyek az orvoshoz, hogy írjon fel valamit de gyanítom nem sok ilyen problémával mennek hozzá szóval hátha megemlítem neki azt, ami itt sokaknak bevált, és hátha jó ötletnek tartja... (vagy valami pszihológushoz). Azt hittem eleinte majd csak túl leszek rajta, de baromira nem úgy néz ki, és már nem nagyon bírom mert csak vegetálok így "józanon", alkoholnak meg semmi értelme mert sosem oldotta meg a gondokat, inkább csak rontotta...

2022. márc. 6. 23:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#10 én el is fogok költözni, de csak jövőre, habár én másik országba is. Amúgy meg voltak barátaim, de a huszonéves kor már csak ilyen, hogy mindenkinek fontosabb lesz a barátnője/felesége/családja, én meg baromira nem viselem el az állandó visszautasítást mert sosem érnek rá, meg mindig minden fontosabb nálam. Úgy hogy elvágtam mindenkivel a kapcsolatot, mert csak idegesítettek. Amikor nem ismertem még ezt aki miatt van most az egész olyan boldog életet éltem teljesen egyedül... :) Csak ugye amikor kizökkentenek a komfort zónádból akkor tök faxa hogy minden új, meg más, és ezt is nagyon éled, aztán meg puff hirtelen nincs és csak egy űr marad ott, és már nem is tudsz olyan könnyen visszatérni a régi kis világodba.
2022. márc. 7. 12:08
 12/12 anonim ***** válasza:

Én teljesen együtt érzek veled. A barátság fogalma 20 felett át íródik elég keményen. Mindenki a saját útján megy, barátnő, munka stb.

Mintha én írtam volna ki a kérdést, hihetetlen :D csak annyi hogy velem 3 hónapja szakított..

Én is azt hittem hogy vége az életemnek hiszen még barátok is csak elég ritkán jönnek bulizni vagy bármi a család miatt.

De hidd el nekem én próbáltam mindent, ittam,dolgoztam,még kábsziztam is és próbáltam programokat csinálni,moziba menni stb stb stb egyedül vgy valakivel mindegy a lényeg az hogy csinálj valamit ami egészséges és türelem, még nagyon az elején vagy még csomó minden történhet... DE EGY biztos a fájdalom és az ezzel járó bánat sose fog elmúlni teljesen max ha mással leszel már, de az idő tényleg könnyít. 2 hónappal ezelőtt megakartam kb halni. elmentem pszicholgushoz és a kabszi meg alhohol kivételével csinálok mindent amit csak bírok, jó néha eljárok bulizni vagy inni de a lényeg hogy kösd le magad és engedd meg magadnak hogy fájjon.

sok erőt!!!

2022. márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!