Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki mikor és miért döntött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikor és miért döntött a szakítás mellet?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje bánt, ahogy megváltoztak kettőnk között a dolgok, ezt el is mondtam neki megbeszéltük hogy igyekszünk változtatni néha úgy is érzem hogy változik, de sokszor mintha hátrafelé haladnánk. Én őt szeretem, de néha inkább érzem egy barátnak mit szerelemnek :/

Nem szeretném később megbánni a döntést és a kukába dobni annyi sok közös élményt. Félek tőle, hogy igaza lesz és soha többé nem találok senkit aki ennyi mindent megtesz értem mint ő sokszor és elfogad így ahogy vagyok a hibáimmal (amik sajnos nem kicsik) és nem csak szexre kellek majd neki (mert valljuk be manapság már elég gyakori ez) Úgy érzem sokszor nem egyek a jövő képeink és az elképzeléseink a jövővel kapcsolatban.

Ti mikor döntöttetek a szakítás mellet? Mi segített meghozni a döntést? Megbántátok?



2022. ápr. 12. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor azt mondta legyunk inkább szexkapcsolatban.
2022. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Laylah ***** válasza:
82%

A fő kérdésre válaszolva, én akkor szakítottam mindig, mikor úgy éreztem, hogy elmúlt a szerelem és igazából nem tesz hozzá az érzelmi életemhez semmit. De ez rajtad ebben a helyzetben nem segít.

Arra viszont figyelnék a helyedben, hogy beléd magyarázta, hogy rajta kívül senki másnak sem kellenél. A bántalmazók szokták így kezdeni.

Én a helyedben nem azt nézném, hogy jaj, közös emlékek, élmények, mert az a múlt. A jövődet vizsgáld, hogy hogyan látod magadat x év múlva, annak pontos tudatában, hogy a kapcsolatotok jobb nem lesz annál, mint ami most van.

2022. ápr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a kapcsolatban a másik fél is érzi, hogy nincs rendben valami. Ugyanis érzelmileg próbál téged manipulálni, ami ezen a mondatán is meglátszik:


"igaza lesz és soha többé nem találok senkit aki ennyi mindent megtesz értem mint ő sokszor és elfogad így ahogy vagyok a hibáimmal"


Ő már előre kijelenti hogy te másnak nem fogsz kelleni. Honnan tudja?

Ezt azért mondja, hogy meg se próbálj más felé fordulni, és az önbizalmadat le akarja nyomni a béka feneke alá.

Ha nem egyezik a jövőképetek és már nem érzed magad jól vele, akkor kár lenne úgy vele maradni, hogy az neked rossz. Ne hagyd magad leértékelni. Nem igaz az, hogy másnak nem fogsz kelleni, persze ezért neked is tenned kell.

Nem tudom hány évesek vagytok?

Egy embernek az élete során általában több párkapcsolata van. Sokan azt hiszik 20 éves koruk körül, hogy majd azzal az egy emberrel élik le az életüket, pedig ez nem így van. Csak félelemből nem szakítanak. Egy normális pszichével rendelkező embernek nem szabad félni az egyedülléttől sem. Nem szabad az egész életedet egy másik ember döntéseitől függővé tenni.

2022. ápr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, mikor teljesen elmart magatol, nem akart velem talalkozni, en tepertem a kapcsolatert, majd bevallotta hogy nagyon vagyik mas nokre. Egyik naprol a masikra ert veget egy tobb mint egy eves kapcsolatom, s mivel en nagyon rendes voltam hozza, azt hitte majd ezt is elnezem. Hat nem tettem, szakitaskor ment a siras, de nem engedtem, nem akartam megalkudni egy olyan mellett, aki sohasem szeretett igazan
2022. ápr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már kiábrándultam.

Mikor már hiába tett meg értem bármit és akármennyire volt is rendes és hősszerelmes és akármennyire kételkedtem abban hogy valaha is lesz bárkim, eleinte csak nem szerettem, de később már azt is utáltam benne, ha csak levegőt vesz. Ezen a ponton közöltem, hogy nekem nem megy, akármennyire voltunk egy hullámon, akármennyi közös élmenyünk volt is.


(Habár nekem a kiábrándulast, melyzuhanást az okozta hogy szinte lesokkolt amikor kiderültek apránként a bi hajlamai)

2022. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szakítottam, amikor kiölte belőlem a szerelmet, a bizalmat. Neki egy pincsi csicska kellett aki lesi minden kívánságát, kiszolgálja és akit irányíthat. Az exével írogatott amikor mi éppen vitáztunk valamin, az volt az utolsó csepp a pohárban, utána még húztuk egy hónapig de egyszer erőt vettem magamon és kiléptem az élet|ből.


33/F

2022. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!