Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt barátnőm felkeresett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőm felkeresett szakítás után. Jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Fel keresett másfél hétre rá, hogy ő még szeretne beszélgetni velem, illetve még mindig nagyon szeret, de nem akar összejönni velem.

Első nap még azt mondtam, hogy oké működik.

Azt hiszem kicsit sokk alatt is voltam és kicsit jó volt, hogy újra együtt aludt velem stb.

Viszont másnap felhívtam, hogy nekem ez nem megy.

Nem tudok rá csak barátként tekinteni és azt mondtam, hogy soha többé nem szeretnék beszélni vele..

Szerintetek ez volt a helyes döntés?

22F



2022. máj. 5. 10:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen, ez volt az egyetlen helyes megoldás.
2022. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
44%
Ugyanez volt szinte a szitu nálunk is. Csak én még további 9 hónapig dugtam őt az új pasija mellett, aki el is vette aztán feleségül😂. Olyan perverz lett, hogy azt nem akartam elhinni, a seggem kinyalta szószerint, azt mondta, hogy az új krapek egyszerűen nem tudja úgy megb@szni,ahogy neki kellene. Aztán, ahogy nekem lett egy komoly barátnőm, elküldtem. Akkor meg bőgött, hogy most mi lesz vele,alig bírtam megszabadulni tőle.
2022. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12, azért erre nem lennék ennyire büszke, az egy dolog, hogy ő is nagyon inkorrekt volt a párjával, de te sem vagy különb.
2022. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

13# én miért voltam most inkorrekt?

#12 el gondolkoztam rajta én is..

Csak azért nem tettem meg, mert még mindig szeretem.

Attól, hogy még ő ezzel át gázolt rajtam az nem feltétlen azt jelenti, hogy nekem is át kell gázolnom rajta.

2022. máj. 5. 17:39
 15/16 anonim ***** válasza:
A 12-es kommentre reagáltam, nem neked írtam kérdező, hogy inkorrekt voltál!
2022. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egyébként ő rúgott ki engem, a másik krapek miatt. Sokkal jobb volt így a szex, hogy megutáltam, mert gerinctelen volt és megvallom, kapóra is jött, mert nekem nem volt senkim, nem volt kihez szaladgálni vigasztalásért, meg a szex is hiányzott már mikor megjelent. Egész addig használtam, míg lett egy komoly kapcsolatom, ami a mai napig is tart. Soha nem léptem félre, senkit nem csaltam meg.

12#

2022. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!