Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy adjam oda a szulei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam oda a szulei szulinapi ajándékát ha összevesztunk?

Figyelt kérdés

Egyben vannak tartva a szulinapok. Kb most.

De barátommal összevesztunk

Elvinném a cuccait hozzájuk es nem akarok bunko lenni, es be is vásároltam a szuleinek korábban a szulinapukra, tehát azt is átadnám (az egész pakkot)nekik.

Most dobjam be a keritésen vagy mit csináljak?

Hívogatni nem akarom őket otthon vannak e, mert hulyén néz ki hogy a barátom nelkul mennék hozzájuk stb. El is utasítanának telefonban, lehet.

Tehát jobb személyesen. De nem biztos hogy otthon vannak én meg cűgölhetem oda vissza.


Vagy most ezért bekuljek ki a barátommal? Mert ugy boven egyszerubb lenne, kivisz, köszöntjük őket es kész.



#szakítás #átadandó ajándék
2022. máj. 16. 09:49
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
*búcsúajándéknak
2022. máj. 16. 10:17
 12/27 A kérdező kommentje:

9 mit tépek ki a szulei kezébol?



A szüleinek van egyben tartva a szuliapja. Nekik adnám át az ajándékukat.

Plusz a barátom cuccait vinném vissza amik nálam vannak. Mert ne legyen nálam semmilye vigye a fr.ncba.

2022. máj. 16. 10:22
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, olvasd már el kinek írtam. :D


Szerintem feküdj még vissza aludni. :D

2022. máj. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Ja bocsi

Kozben kreativ lettem.

Irtam neki hogy vagy eljon bepakolok mindent neki es menjen a fr.ncba, vagy kiküldetem taxival hozzájuk csak a házszám kéne azt nem jegyeztem meg

2022. máj. 16. 10:29
 15/27 A kérdező kommentje:
A taxia csak nem lopja szét..
2022. máj. 16. 10:29
 16/27 A kérdező kommentje:
*taxis
2022. máj. 16. 10:29
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az a csaj aki minden héten kiír egy kérdést, a szakításról?

Volt már hogy szakítottál vele 3 napra, és utána visszamentél hozzá. Te vagy az akire e miatt a szülei is haragudnak, mert mindig cirkuszoltok és visszamész hozzá. Kár ezen az ajándék ügyön is filózni, mert egy két nap után megint kibékültök és kezdődik elölről az egész. Aztán napi szinten panaszkodsz, hogy nem lehet vele komolyan tervezni, mert mamahoteles, nem akar gyereket, vagy ha igen akkor azt te magadnak szülöd stb....

Most ez az ajándék dolog is csak egy generált stresszhelyzet. Te ezt szereted. Te nem bírod azt ha nyugalom van körülötted, mert kapcsolatfüggő vagy.

2022. máj. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem en.a szulei nem tudnak semmit. A magánéletunk nincs soha kiteregetve nekik. Aranyosak kedvesek szeretnek engem
2022. máj. 16. 10:40
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet 2 nap es béke van. Nem ő szakit, hanem én akartam (volna.)"


Ezt te magad írtad a 10-es válaszodban. Szóval te vagy az aki minden héten a szakítást tervezed, de ha meg is léped, az sem tart tovább 3 napnál. Addig tedd el az ajándékokat, már most fogadok veled hogy ki fogtok békülni, és majd utána odaadhatod.

2022. máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Ő soha nem szakít. Azt várná csak hogy en mindent tűrjek el. Én meg nem az vagyok.

Ennyi csak.

2022. máj. 16. 10:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!