Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy adjam oda a szulei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam oda a szulei szulinapi ajándékát ha összevesztunk?

Figyelt kérdés

Egyben vannak tartva a szulinapok. Kb most.

De barátommal összevesztunk

Elvinném a cuccait hozzájuk es nem akarok bunko lenni, es be is vásároltam a szuleinek korábban a szulinapukra, tehát azt is átadnám (az egész pakkot)nekik.

Most dobjam be a keritésen vagy mit csináljak?

Hívogatni nem akarom őket otthon vannak e, mert hulyén néz ki hogy a barátom nelkul mennék hozzájuk stb. El is utasítanának telefonban, lehet.

Tehát jobb személyesen. De nem biztos hogy otthon vannak én meg cűgölhetem oda vissza.


Vagy most ezért bekuljek ki a barátommal? Mert ugy boven egyszerubb lenne, kivisz, köszöntjük őket es kész.



#szakítás #átadandó ajándék
2022. máj. 16. 09:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy ő szakít vagy nem. Röhög a markába, mert tudja, hogy nem tudsz egyedül élni, kapcsolatfüggő vagy, és csinálhat bármit, úgyis visszamész hozzá. Csak akkor lépsz ki végleg egy kapcsolatból, ha már megvan az új pasid. Ezt már többször leírtad itt. De gondolom még nem találtál új jelöltet, azért kínlódsz ezzel a hapsival. Sebaj, 2 nap és kibékültök, és kezditek elölről az egészet.
2022. máj. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Es nem.

Nem röhög hanem sík ideg, es nagyon féltekeny és nem akar elveszíteni etc.

Nem vagyok kapcs fuggo se.

2022. máj. 16. 11:09
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

A taxi miért jobb megoldás, mintha te vinnéd el? Úgy mi garantálja, hogy otthon lesznek a szülők?


Fogodd magad, felhívod őket, boldog születésnapot kívánsz és megmondod, hogy van nálad egy kis meglepi számukra, átugrarnál vele, amikor otthon vannak. Megmondják, mikor jó nekik, te meg akkorra odamész, átadod az ajándékot és kész.


Ne legyél ilyen suta, légyszi.

2022. máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Koszi hívom meg a barátom cuccait is viszem.

A gáz az ha telefonba elutasitanak ezert nem akartam hívni, hogy nem kell felesleges miert nem a fiukkal megyek etc es akkor bele kéne mennem magyarázkodasba

Annyit kerdezek otthon vannak e es kesz

2022. máj. 16. 11:32
 25/27 A kérdező kommentje:
Fel se veszik.marad a random idopont meg a szomszed mint esély
2022. máj. 16. 11:34
 26/27 anonim ***** válasza:

"Ő soha nem szakít. Azt várná csak hogy en mindent tűrjek el. Én meg nem az vagyok."


De hát mégis azt csinálod :D Mindig visszarohansz hozzá. Jól írta a másik válaszoló, te képtelen vagy egyedül lenni. Szóval ne csinálj problémát a szülinapozásból, úgyis együtt fogjátok felköszönteni őket.

2022. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Nem tűröm el :D

Az pont nem igy nézne ki

2022. máj. 16. 13:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!