Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek túl rajta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta? Szakított velem

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom,és igaz csak 3 hónapig voltunk együtt de rettenetesen szeretem.. egy olyan indokkal állt elő hogy szerinte már nem működik ez a dolog mert nagyon különbözőek vagyunk,más stílus más érdeklődési körök,és hogy szerinte ellaposodott a kapcsolat meg nem lehet hosszú távú mert csak több fájdalommal járna. Annyira fáj,mert tudom hogy ő is szeretett engem viszont nem tudom hova tenni ezt az egészet. Lehet kissé túl ragaszkodó vagyok ezen hogy lehetne változtatni? Mit tanácsoltok hogy jobban legyek? Egész nap sírtam
2022. jún. 24. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sajnos túl kell élni

Nincs mit tenni

Jobb hogy most van ennek vége és nem évekkel később

Ha ő nem érezte azt amit te, felesleges ezt tovább húzni

Járj társaságba, hobbi stb , mozdulj ki

2022. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor van egy 3. Nem hihetők ezek a szent szakitasos dumák.
2022. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondoljátok hogy egy harmadik fél volt a képben? Valóban úgy éreztem az utóbbi időben mintha rejtegetné mások elől hogy én az életében vagyok és hogy van barátnője de azt hittem csak bebeszélem magamnak:(
2022. jún. 24. 22:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, mi volt a képben.

Ha egy harmadik be is kerül a képbe, azért a párkapcsolatban résztvevők a felelősek, magyarul ok csesztek el a kapcsolatot, tehát ugyanúgy a csávó lenne a hibás.

Teljesen mindegy, miért történt. Orulj neki, hogy nem évekkel később mondjuk gyerekkel hagyott el.

Rossz lesz pár hétig vagy hónapig, de lassan el fogod felejteni és lesz majd más idővel. Fel a fejjel :)

2022. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen helyzetben voltam nemrég. Én is szerettem a lányt és jól is éreztem magam vele de mégis volt egy két olyan dolog ami miatt úgy gondoltam ebbe nem kéne komolyabban belemenni, és nem volt szó harmadikról egyáltalán.

Kicsit nekem túl konzervatív volt a gondolkodásmódja. Ami valamilyen szinten a szexualitására is hatással volt, mert jókat szexeltünk de egyszerűen más a stílusunk. És mégcsak nem is az h ő nem lenne aktív, mert az, de nekem van egy kis domináns hajlamom ő pedig teljesen a vanilla szexet szereti. Meg elég sokat csalódott a férfiakban ami már néha visszajött pár témában és ez nem tetszett

2022. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!