Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom feldolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom feldolgozni a szakítást. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Minden nap csak rá gondolok,pedig már 2 hete hogy szakítottunk. Reggel gyomorideggel kelek és este gyomorideggel fekszem. Rosszul vagyok a gondolattól hogy lehet hogy már mással randizik,hogy más kell neki és nem én,és hogy sosem fog visszajönni hozzám. Próbáltam elterelni a figyelmem,beadtam az önéletrajzom nyári melóra egyetem előtt de nem vettek még fel.. úgy érzem megőrülök,a nevét meglátom valahol és görcsbe rándul a gyomrom. Nem váltunk el haraggal, nem volt drámai a szakítás de én összetörtem ő meg éli világát. Nagyon rossz érzés,valaki tanácsok?

2022. júl. 5. 20:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
#9 De mit vársz magadtól? Az érzelmek, a gyászfeldolgozás, a fejlődés nem lineárisak. Adj magadnak időt!
2022. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy van gerince es szakit es nem inkább csal.
2022. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Semuhi ***** válasza:
100%
Javaslom a másik fiu elött.. vesd magad önfejlesztésbe .. engem 26 évesen ugy hanyatt baszott a szakitas hirtelen hogy lealtam a kondival es massziv alkesz ' mar nem annyira lettem ..javaslomhogy fejleszd a tested a lelked és az elméd :D
2022. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#5 vagyok, egyébként én is pontosan ugyanebben vagyok, 1 hónapja, hogy szakítottak velem, nekem jól jöttek ezek a videók, meg a másokkal beszélgetés.


23/F

2022. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
hiába próbálsz menekülni akár a világ másik végére is, ott is ugyan így fogsz lenni. Hidd el nekem, mert én pont ugyan ezt tettem. 5 országgal arrébb költöztem a tenger túloldalára, remélve hogy majd az új légkör eltereli a figyelmem és minden megváltozik, hát a nagy daleszt. Ugyan úgy szenvedtem itt is, mint otthon, hiába vállaltam itt direkt sok munkát, ugyan úgy ott volt a fejemben. Nem menekülhetsz előle! Egy valamit tehetsz: szembe nézel vele, és szenvedsz. Vagy teheted azt is, hogy ellenkezel, de hidd el azzal csak rosszabb lesz... hagyd hogy átjárjon a fájdalom, sírd ki magadból nyugodtan, mert csak így lehet feldolgozni. És ne pár hetet adj magadnak, sokkal inkább pár hónapot, kutatások szerint 3-4 hónap minimum, én inkább fél évet mondanék. De ha homokba dugod a fejed és úgy teszel mint akit nem érdekel akár évekig is elhúzódhat... Ez olyan mint a bárányhimlő vagy a szüzesség elvesztése, egyszer mindenkinek át kell esni rajta, te talán még szerencsés vagy mert fiatalon sokkal több ember van aki segít átvészelni, nekem felnőttként SENKI nem segített, az egészet egyedül kellett átvészelni, hát nem kívánom senkinek :)
2022. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Két hét nagyon rövid idő, hónapok kellenek, mire az ember túljut rajta. Sok függ attól, mennyi ideig tartott a kapcsolat, miért és hogyan szakítottatok. Én 22 voltam, mikor véget ért egy majdnem 4 éves kapcsolatom, elég csúnya vége lett. Kb. másfél évig tartott, mire túljutottam rajta. Ma már tudom, hogy ennek így kellett lennie, nem voltunk egymáshoz valók, én magam is ostoba és éretlen voltam. De akkor piszokul fájt.

N

2022. júl. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
[link] Figyi, ez is egy nagyon jó, rövid videó
2022. júl. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!