Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerelmi bánat, depresszió,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat, depresszió, nem tudok kikeveredni belőle és már szinte rögeszmésen látom azt, hogy mindneki boldog, aki kapcsolatban van, hiába van más baja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Decemberben szakítottak velem. Azóta sem tudom túltenni magamat ezen. Az exemmel hat évet voltunk együtt. Szakítottunk már egyszer, egy fél évre, de ez a mostani már végleges. Mégis úgy érzem, hogy ő a másik felem, nélküle meghalok. Most is fél 2 van és négy órája próbálom rávenni magam arra, hogy legalább lezuhanyozzak, fogat mossak. A társasági életem nulla, a produktivításom szintúgy. Nem tudok mit kezdeni magammal. Nagyon fáj, hogy egyedül vagy, anélkül, akit a világon a legjobban szeretek. Mellesleg úgy érzem, hogy mindenki megtalálta a párját, csak én nem.

Például, ott a legjobb barátnőm, nemrég halt meg az édesapja, de mivel a férje ott van neki és van egy kisbabájuk úgy érzem, hogy ennek ellenére irigyelni való a helyzete és tökéletes, boldog élete van. Holott tudom, hogy gyászol, mégis úgy érzem, hogy neki legalább van élete, az enyém meg tönkrement. Van egy olyan tévképzet a fejemben(tudom, hogy az), miszerint az embereknek semmi baja sem lehet ha kapcsolatban vannak, és aki abban van, annak ezerszer jobb az élete, mint annak, akinek nincs kapcsolata, vagy akivel szakítottak. Nem tudok szabadulni ezektől a gondolatoktól. Egy szemétnek, egy rongynak érzem magam. A munkámban is kallódok, rettegek a kirúgástól. Új pasira rá sem bírok nézni. Próbáltam már, biztonságot kerestem, volt kettő rövidke kapcsolatom a szakításom óta, de mindkettejükben az exemet láttam és az együtt töltött éjszakák után undorodtam magamtól, amiért képes voltam lefeküdni mással. A volt páromat akarom. :( Nagyon szenvedek. :(

Én azt hittem a páromról, hogy ő lesz a gyerekeim apja, a társam egy életre, de ez, hogy már másodjára szakítunk szemben áll ezen elképzelésemmel. Azóta nem is kerestük egymást.


2022. aug. 5. 01:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Ha 8 hónap után itt tartasz, akkor keress sürgősen pszichológust!
2022. aug. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Semuhi ***** válasza:
Remélem alkoholhoz nem nyultal :(
2022. aug. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%
Te csak egy illúzíot kergetsz drága barátom, és képtelen vagy túllépni. Egész nap ezen túráztatod magadat. Viselkedjél már...mindenki pótolható, a volt párod is!
2022. aug. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem az exedet sajnalod,nhanem az újabb kudarcok küldenek padlóra es illuziókat gyártasz az exről.

Nekem is volt hasonlo. Hogy szakítás után egy két kudarc miatt újabbakkal, mindig visszarohangálok az exhez, aki meg esetemben nyitott is erre.


Sajnos nem könnyű új társat találni:(

2022. aug. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló helyzetben vagyok mint te, annyi különbséggel, hogy engem utána ki is használt, mert tudta hogy szeretem még. Tudom, sovány vigasz, de legalább örülj ennek hogy a te volt párodba szorult ennyi gerinc, hogy utána nem hülyített egy jó kufirc miatt. Hidd el, sokkal rosszabb az, mikor szakít veled, elkezded gyászolni, majd hirtelen megjelenik az életedbe, elkezdesz reménykedni hogy ismét minden szép és jó lesz, aztán beközli hogy tök jó dugópajti vagy de semmi más. Na, én akkor kezdtem el érezni egy használt, kidobott, megalázott rongynak magam, egy értéktelen hülyének aki senkinek sem fog kelleni soha többé.

Sajnos erre csak az idő a gyógyír. Valakinek könnyebb feldolgozni a szakítást és néhány hónap alatt rendbejön, valakinek évek kellenek. Neked úgy tűnik hosszabb folyamat. Szakemberhez mindenképp menj el.

2022. aug. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

3-as.. milyen illúziót? Egy ember hiányzik, akinek tisztában vagyok a hibáival, azzal, hogy miért ment tönkre a kapcsolatunk. 4! Évet együtt éltünk, 6, lassan 7 éve annak, hogy ismerem.


Igen, ő nagyon korrekt férfi, nem akart már utána hülyíteni, de számomra akkor is egy fájó dolog ez.

Most úgy érzem, hogy nekem már sosem lesz párom. Januárban töltöm a 28-at, mindenki házasodik köröttem, vagy komoly kapcsolatban él.

2022. aug. 5. 11:50
 7/21 anonim ***** válasza:

Én meg téged irigyellek hogy már volt valakid egyaránt szexre és párkapcsolatra is. Akkor én mit mondjak 30f ként még csak csók se volt soha.


28 vagy nem a világ vége mert te nő vagy szóval csípjed ki magadat aztán menny ismerkedni laza de nem diszkós szórakozóhelyekre. Szexelni meg ne menj el a pasikkal mond meg nekik nem érdekelnek az alkalmik .Ennyi.

2022. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Te ezt megteheted, másoknak élniük kell, felelősségük van.


Sokan nem tehetik meg, hogy ilyen mély depresszióba süllyedjen

2022. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

A depresszió nem “megtehetés” kérdése.

Nekem is élnem kell, van munkám, családom, de ettől még nehéz.


7-es, de legalább nem is bántott meg az, akit bárkinél közelebb engedtél magadhoz, nem szakítottak veled és nem is ment a fenébe el az eddig felépített párkapcsolatod közel 30 évesen. Persze, elhiszem, hogy rossz, de az sem rosszabb ha volt-és vége. Ugyanúgy sehol sem tartok.

2022. aug. 5. 13:30
 10/21 anonim ***** válasza:

#9 nem inkabb attol felsz, hogy kozel 30 evesen mar nem talalsz senkit ? Marmint itt volt ez, lattal benne jovot meg minden, es huss. Teny ami teny, mostanra mar aki akart az igy vagy ugy de elkelt, es az aljanep maradt meg, ugy ertem az aki akarna valamit de megse de amugy egy osszeferhetetlen gyoker stb… nem a “te fajtadra” gondoltam.


Amugy en 29 vagyok, nekem is volt egy szakitasom nem reg ami a padlora tett, pont azert mert elotte nem voltak nagy terveim az eletre, de O mindennek ertelmet adott es volt-nincs szevasz, en meg ????? … De aztan beletorodtem hogy lehet nem lesz mar ilyen, lehet lesz, nem erek semmit azzal ha ezen gorcsolok… elvezem az eletet ahogyan tudom, jobbat/tobbet ugy se tudok tenni. Az a leheto legrosszabb ha keresni kezdesz egy potlekot

2022. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!