Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kétszer féltékenykedtem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétszer féltékenykedtem és szakítana,nagyon kemény egy héten vagyunk túl ,hogy tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Mint ma kiderült a volt felesége állandóan féltékeny volt ezért is váltak el és veszített el mindent.

És nagyon fél hogy a szerelem és a szeretet ide kevés.

Féltékeny voltam valóban ok nélkül csak nagyon furán viselkedett de mint most így kiderült az én karácsonyi ajándékom és szülinapi bulim szervezte így,én hülye meg azonnal arra gondoltam hogy van valakije,pedig alapból nem vagyok féltékeny típus és okot sem ad rá.

Pont ezért is lépett meg a viselkedése.

Egy elvált férfi(49) aki ennyire megégette magát hogyan tudna bennem bízni és nem feladni ezt a kapcsolatot?


2022. dec. 17. 17:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

(Alig olvasható az írásod, tagold már a mondataidat, kérlek!)

Az igazság az, hogy kettőn áll a vásár. Egyrészt: alap dolog, hogy az ilyen "eltűnök egy órára, majd jövök, és semmit nem mondok el, hogy miért megyek el" jellegű kitérőket egy kapcsolatban kerülni kell. Ez mindig gyanúra ad okot. Simán lehetett volna azt mondani, hogy "meglepetés lesz". Vagy azt, hogy "most még nem mondhatom el, de hamarosan megtudod". Vagy akármi hasonlót. Így el sem árulta, azzal meg önmagában nem árul el sokat, ha kiderül, hogy karácsonyra készül valamivel.

Az, hogy te egyből nekiestél, mondjuk részben érthető, mert tényleg gyanúsan viselkedett, de talán nem a legjobb módja egy probléma kezelésének.

Most lehet, hogy durva leszek... de egyáltalán nem biztos, hogy ezek után bölcs dolog lenne igent mondanod.

2022. dec. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!