Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni lelkiismeretfur...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni lelkiismeretfurdalás?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy én léptem ki a kapcsolatból, több mint 5 év után. Sokat veszekedtünk, rengeteg nézeteltérésünk volt, és nem mellesleg a jövőröl alkotott kép sem stimmelt a végén.

Sokszor leültem vele megbeszélni, hogy nekem mik nem tetszenek, de ő mindig mindenre azt mondta, "ez pont így tökéletes".

Az egyik ilyen veszekedés alkalmával, betelt a pohár, és kimondtam a szakítást...


Most azonban,kezd lelkiismeret furdalásom miatta. Tudom miért tettem, és tudom, hogy nem változna semmi ha kibékülnénk, ezért az kizárt dolog, hogy tudat alatt szeretnék vele kibékülni. Mégis lelkiismeretfurdalást kelt bennem szinte mindenki a környezetemben, hogy szakítottunk, és pont ünnepek előtt pár héttel...

Másnak volt ilyen érzése?


2022. dec. 23. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ugy szoktam szakitani hogy ELŐTTE gondolom ezeket át miket ereznék szakitás után.

Mindog csak akkor szakitok mikor már az sem szamitana ha az életét is adná értem csak ne menjek el.amikor màr EZ IS KÉSŐ. es akkor se bánom meg. Akkor se agyalok már rajta.


Amikor már NINCS esélye.

Mert én kapcsolatBAN küzdök az utolsó vérig. Amikor már feladtam akkormár jöhet bármi, a döntésem érzéseim véglegesek.


Amig ez nincs meg bennem amig egy pislákolo reményt is látom addig soha nem szakitok. Szakitas után meg mondhat már bármit sírhat már bárhogyan.

2022. dec. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy a környezeted generálja, akkor pedig ki kellene állnod magadért! Nyilván mindenkiben felmerülne, ha azt nyomatnák, hogy mégis csak 5 év, nem gondoltad ezt végig, és hogy az ünnepek...

Ez ócska lelki zsarolás, még csak elgondolkodni sem érdemes rajta. Vége van, eldöntötted, 2 hét múlva sem lesz jobb, kibékülni felesleges csak azért, mert jön a karácsony, ha egyébként semmi sem jó, még rosszabb lenne mindenkinek pár hét után újra szakítani.

2022. dec. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A kibékülés szóba se jöhet... Mint írtam, tudom, hogy nem változna semmi. És ki is állok magamért, mert vagy nem reagálok már rá, vagy megerősítem bennük a döntésemet, hogy kimondtam a végét.

Magát a lelkiismeretfurdalást nem mutatom ki, csak tudom, hogy azom van jelenleg.

2022. dec. 23. 00:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Még midnig nem tiszta, hogy a lelkiismered furdal vagy a kedves környezetet cseszeget.

Ha az utóbbi, akkor helyre kell őket tenni!

Ha az előbbi, akkor gondold át, hogy mi ez az érzés valójában! Könnyen lehet, hogy megszokott dolog, a kapcsokat, de nem ez a kapcsolat hiányzik neked. Sajnálod az exedet, mert elhagytad?

(Én is karácsony előtt mondtam ki, hogy válni akarok és az 10+ éves kapcsolat volt.)

2022. dec. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!