Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ragaszkodom, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodom, ha nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Októberben szakítottunk, azóta nincs olyan nap, hogy ne gondolnék rá. Beszélni szeretnék vele, várom, hogy esetleg ő keressen. Nehezeb viselem, hogy már nem az életem része. Mégis úgy érzem, nem voltam/vagyok belé szerelmes. Akkor mi lehet ez?


Fél évig voltunk együtt. 25 éves nő vagyok.



2022. dec. 23. 21:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
*felkeres.
2022. dec. 24. 19:45
 12/13 he84 ***** válasza:
Aha, tehát hasonló a szitu nálad kérdező, mint amilyen nálam, persze 1-2 különbséggel, ahogy te is mondtad. Nálunk ha szakítás lenne, akkor jól tudom, hogy ez a barátom szeretné majd még tartani a kapcsolatot velem barátként. Egyszer még tavaly nagyon enyhén szóba jött ez, innen tudom. De azt hogy fontos vagyok neki, azt még régebb óta tudom és sokszor tapasztalom neten át és élőben is bőven, több jel van erre tőle, nincs semmi kétség. Ráadásul ő is valóban őszinte, ahogy én is.
2022. dec. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem hiányzik neked, és arra gondolsz, hogy "mi lett volna, ha...?"

De ez idővel el fog múlni.

2022. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!