Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsalás, elhagyás, kihasznál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás, elhagyás, kihasználás után hogyan tudtatok túllenni azon, hogy átvertek?

Figyelt kérdés
Egx éve lett vége, de még mindig nem tudom magam túltenni azon a haragon es szégyenen, amit érzek. Ostobának, gyengének érzem magam, amiért hagytam magam. Nem a másik hiánya fáj, hanem az elvesztegetett idő, akit nem ad vissza senki.
2023. jan. 22. 10:53
 1/7 Ywerd ***** válasza:
73%

Először is , szembe kell nézni vele és nem kivetíteni a másikra.

Én pl húsz évig fociztam. Nem egyszer volt olyan hogy " meghaltam a pályán" sőt a csapattársaim is , mégis kikaptunk.

És ha tudtam hogy mindent megtettem, tök könnyen , mosolyogva tudtam elengedni és nem volt kellemetlen emlék.


A tanácsom: ha úgy érzed mindent megtettél , próbáltál mindent megadni neki , akkor nem benned van a hiba. Vannak akiknek semmi nem elég jó.

Ki tudja mire vágyott amiért ezt tette ? Valószínűleg sosem fogod megtudni.

A kulcs szerintem a kommunikáció,hogy elmondja az ember mire vágyik igazából.

Rengetegen vannak akik azt sem tudják mire vágynak. Ehhez először megfelelő önismeret kell.


Remélem segítettem, legyen szép napod!

2023. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Pszichológus.
2023. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én próbálom tanulni amire mások képesek.

A saját parod mellett hogy egyáltalán tetszik más is, hozzá is tudsz nyúlni meg félred.gni is megy.

Próbálom tanulni azt hogy ne legyek szerelmes, és ne egy érdekeljen, ne szűnjön meg a világon a másik nem attól hogy van párom.


Jelenleg képtelen vagyok felfogni azt hogy lehet hogy a párunk mellett másnak élvezzük a társaságát, és azért rugjunk a párukba meg szítsunk veszekedést hogy legyen okunk lelépni egy másikhoz.


Volt barátom ezt csinálta.

Mindig ha megtetszett neki valaki, befigyelt egy nő, akkor engem állandoan elkezdett lehordani, velem veszekedni, mindig én voltam a síró fél, soha nem a másik.


Nem egyszer van az hogy amig egy kapcsolatban én szerelmes hű korrekt vagyok addig a másik kifele kacsintgat csak és vonzza a másik nem, engem meg nem vonz senki:(


Én érzem magam deffektesnek hogy én hülye lekötöm magam érzelmileg egyhez mintha senki más nem lenne a világon sem, képtelen vagyok nyitni is mások felé.

Éspedig egyik sem érdemli meg azt hogy ő legyen nekem a mindenem, az életem, az egyetlen, meg az isten.

Nincs is erre szüksége egy férfinek sem.


Én ugy dolgozom fel a megcsalásokat elhagyásokat, hogy szabályosan magamat nézem egy baromnak hogy én korrekt szerelmes hű típus vagyok. Nem. Egy nagy marha vagyok.

2023. jan. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem rájuk haragszom hanem magamra. De nagyon. Arra hogy én szívvel hűséggel szeretem akivel járok. Nem tartom magam normálisnak. Minden pasi másokat les másokra vágyik a saját párja mellett mindegyik képes másokhoz hozzányúlni undor nélkül. Én meg nem. Ezt nagyon magy hibának tartom hogy bezàrok. Mindenkire nyitottnak kell lenni és tiplizni egyikről a másikra, különben ők fognak úgyis.
2023. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mint több éves, bántalmazó kapcsolatból kilépett nő, a segítség kérést ajánlom. Egy szakembert. Teljesen átérzem amit írsz, a haragot, a szégyent, a gyengeséget. Az elvesztegetett idő engem a mai napig kísért, évekkel később is. Könnyebb, ha segít egy hozzá értő.
2023. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincsen olyan, hogy elvesztegetett idő! Akkor, ha tanulsz az eseményekből és legközelebb a tanultak segítenek abban, hogy jobban mérlegelj, okosabban, bölcsebben hozz döntést! A tanulópénz mindenkinek más.

Vannak olyan kapcsolatok, ahol nem látszik teljesen, hogy milyen irányba megy. Emellett, ha valakit szeretünk, nehezen látjuk meg a másik hibáit, nehezen hozunk racionális döntést. Ehhez megfelelő önismeret, önbizalom és bátorság is kell.

2023. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Láss tisztában, ismerd meg jobban önmagad, ezáltal az embereket és ne essél a naivitás csapdájába. Bocsáss meg magadnak, lásd meg az értékeidet, tanulj a múltból és ne kövesd el ugyanazt a hibát.
2023. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!