Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Segíthet a baba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Segíthet a baba hogy újra rendben legyünk?

Figyelt kérdés

Igazából néhány hónapja el akartam költözni a páromtol, de nem tudtam hogy mondjam el neki hogy már nem úgy érzek iránta!

Erre mire el szántam magam jött a baba, amit nem értek kb 9év után csak úgy jött.

A babának nagyon örülünk ő is én is, de ennek ellenére mégsem érzem azt a szerelmet iránta mint korábban! 26.N



2023. jan. 22. 19:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
81%

Ezt a "csak ugy jött a babá"t nem értem. Tabletta mellett, vagy nem is vedekeztetek soha? Ez esetben komoly gondok vannak veled (vagyis lehet ha ezt elveteted többet nem lehet).


De a kérdésre a válasz; nem oldja meg. Pontosabban igen kicsi a valószínűsége, max ha a párod nagyon vágyik már egy babára. Viszont a masik hogy 9 év után mar nem ugy szeret az ember ahogy eleinte, ez normális. Kérdes ott van e az a mély szeretet, összetartozás érzés ami jó esetben felváltja a lángoló szerelmet. Ha elakartál költözni, akkor nem valószínű. Ezt neked kell tudni.

2023. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
86%

Mikor fogják már fel az emberek hogy a gyerek nem fog megjavítani egy kapcsolatot sem.

A gyerekvállalás az egyik legnagyobb pròbatètele a kapcsolatoknak, hogy fáradtan és ingerülten hogy tudjátok megőrizni a türelmeteket egymás felé és egymásnak kölcsönösen segìtsègère legyetek a nélkül, hogy valaki menekülne belőle hogy később megy haza mondjuk mert nincs kedve otthon lenni.

2023. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 FoxtrotLidérc ***** válasza:
91%
Istenem! Hány helyen láttam, hogy mennyire nem javít meg semmit a gyerek! Nem szerelmesnek lenni valid - ennyi idő után? Jó, hogy nincs szerelem! Ha a kapcsolatban van szeretet és tisztelet, akkor azt feldobni a legnagyobb baromság, amit ember megtehet. Ha nem működik, balhék vannak, etc, akkor meg nem kell gyerek...
2023. jan. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
73%

Párterápia.


Tudatos gyakorlása az érzelmeknek, önismeretnek, lehetőleg közösen.

2023. jan. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Kedves mindenki a kapcsolatom jó működik a párommal mindenben segit már most együtt megyunk dokihoz védőnőhoz. Azért írtam csak ugy jött nyilván nem tisztában vagyok a dolgokkal. Csak korábban 4 évig hiába próbálkoztunk nem jött a baba! és mikor mindketten meg egyeztünk hogy oké nem gond.

Akkor jött. Párom nagyon szeret engem és a kicsit is. Nagyon örülök a babának. Csak annyi a gond már nem érzek vonzalmat iránta. Más gond nincs a kapcsolatban.

2023. jan. 23. 08:04
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Mégis szexeltél vele, na akkor ezek után is lehet. Csak óvatosan.
2023. jan. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
77%
Sok sikert kérdező. Én csak a gyereket sajnálom.
2023. jan. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
83%

Egy rosszul működő kaocsolatot nem ment meg egy baba sem.

A legnagyobb felelőtlenség így gyereket vállalni.

Gondolj bele...most sem szereted a párod úgy,ahogy kellene...fáradtan,nyúzottam egy pici babával szeretni fogod?


Miért nem tanulják már meg ezt az emberek?

2023. jan. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
95%

Azért érdekes, hogy egyik pillanatban még azon aggódsz, hogy vajon így rendbe lehet-e hozni a kapcsolatotokat, másik pillanatban meg arról írsz, hogy mennyire tökéletes a kapcsolatotok.

Mindegy, nem az én dolgom.

2023. jan. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg semmit nem fog megoldani. Valami miatt véget járja a kapcsolatotok. Egy közös felelősség sajnos ezen nem fog változtatni. Ha simulékonyak, és elég intelligensek vagytok akkor fel tudjátok nevelni békességben. De számolj vele hogy nagy eséllyel csonka családban fog növekedni a gyermek.
2023. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!