Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Segíthet a baba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Segíthet a baba hogy újra rendben legyünk?

Figyelt kérdés

Igazából néhány hónapja el akartam költözni a páromtol, de nem tudtam hogy mondjam el neki hogy már nem úgy érzek iránta!

Erre mire el szántam magam jött a baba, amit nem értek kb 9év után csak úgy jött.

A babának nagyon örülünk ő is én is, de ennek ellenére mégsem érzem azt a szerelmet iránta mint korábban! 26.N



2023. jan. 22. 19:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
93%
Szerencsétlen gyerek már most bizonyos, hogy nem igazán kellemes légkörben fog felnőni.
2023. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
89%

Nem fogok ítélkezni. Az elején valószínű lesz rózsaszín köd, de egy gyerek felelőség. Ha az apa nem lesz benne partner, akkor a fent említett dolog még erősebb lesz és valószínű szétmentek. Egy gyerek még az erős kapcsolatokat is megingathatja. Ha szeretnéd a babát, akkor tartsd meg, de tudd hogy ebben az esetben nagy valószínűséggel magadnak szülöd. Két embernek is sokszor nehéz egy gyerekkel, nem hogy egyedül. Ne érts félre, nem azt hangsúlyozom, hogy ne vállald a babát(már ha van választási lehetőséged még megtartani), csak tudd, hogy nagyon nehéz is tud lenni, főleg egyedül.

Én együtt vagyok a párommal. A kapcsolatunk elég stabil volt. Most, hogy 2 éves a fiam látom magunkon, hogy kezdünk kimerülni. Nem azt mondom, hogy szétmegyünk, mert nem szeretnénk, de eljutottunk arra a pontra 8 év után nagy szerelemből, hogy küzdünk, hogy jó legyen!

2023. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
43%
Azt ugye vágod, hogy egy gyerekkel már nagyon romlanak a társkeresésnél az esélyeid?
2023. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
97%

Természetesen NEM. Egy gyerek még a legerősebb kapcsolatokat is próbára teszi nemhogy az ilyeneket. Apuci le fog lépni, és te is egyedülálló anya leszel.

A válaszom tehát erőteljes NEM .

Remélem ez már elég konvencionális és semmitmondó volt, és nem sértette a drága moderátor lelkivilágát sem.

2023. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
16%

9 év után persze, hogy nem érzel szerelmet és ő sem irantad!


Egyébként működhet, ha óriási jó, felelősségteljes szülők lesztek, de nyitott kapcsolatban lesztek. Másképp sehogysem.


Mert még ha tipp topp szülők is lesztek a szexuális vonzalom minimum be fog kopogtatni és ha nem egyeztek meg abban, hogy együtt maradtok, de elitek az életet más szexpartnerrel, akkor megcsalas történik ugyebár és gondolom nem fogjátok elturni.

Viszont ha a szerelem látogat el hozzátok, akkor a legjobb megoldás a szakítás.

Addig míg ez nem következik be addig húzhatjátok, persze ha nemtörődöm a pasasod veled, de főleg a kicsivel kapcsolatban, akkor mindenképpen végezni kell ezzel a kapcsolattal.

2023. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
67%
Elmondhatatlanul idegesít, hogy sok párnak keservesen, évek alatt jön össze a baba, vagy egyáltalán nem. Mások meg random potyogtatják halott kapcsolatokba, 0 megfontoltsággal.
2023. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
94%
Ezt csak a legostobábbak hiszik. De mivel azt se érted, hogy lett ott hirtelen a gyerek, valószínűleg nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.
2023. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
24%

Az attól függ hogy mennyire szeretnétek rendbe tenni a dolgokat egymás között.

Ha mind a ketten tesztek érte akkor akár egy kisbaba nagy boldogság is lehet egy kapcsolatban es megmentheti a kapcsolatot.

2023. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
90%

Nem. A babák nem segítenek ilyesmiben, nem dolguk.

Sok jó kapcsolat is tönkremegy attól, hogy a felek nem bírják kezelni és kommunikálni a babával érkező megnövekedett probléma- és stresszmennyiséget.

Egy szar kapcsolatban borítékolható, hogy rossz vége lesz, sajnálatosan a baba szenvedi meg legjobban általában.

Van azért esély, de ehhez elő kéne venni az őszinteséget, és megmondani, hogy "Dani, én szakítani akartam, mert nem érzek szerelmet már, ennek ellenére szeretném ha megpróbálnánk rendbe hozni magunkat annyira, hogy ez a gyerek szerető családban nőjön fel, ha már megcsináltuk."

Kivételesen sok meló lenne, és ehhez kellene is a könyörtelen őszinteség, dehát mint legtöbben, gondolom te is úgy teszel majd, mint aki még szerelmes, hazudsz mindenkinek, akinek lehet, mert ez így könnyebb.

2023. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
2023. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!