Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok nők! Ha már szakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők! Ha már szakítottatok egy kapcsolatban és ha a volt pasi irogat visszaírtok neki ha nem akartok semmit tőle?

Figyelt kérdés
Néha ha csak közömbös dolgokról néha meg kettőnkröl szoktam neki írni persze nem túl nyomulósan.
2023. márc. 4. 10:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Legyen több akire szamíthatsz. Akik töltenek.
2023. márc. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"De kesobb lehet jók lesznek valamire."


Na igen. Erre mondják azt hogy használod a másikat. Neked "jó lesz ez még valamire", de ha a másiknak esetleg érzései vannak, akkor benne meg feleslegesen keltesz reményt hiszen csak ideig óráig használnád éppen arra mire akarod. Ez nem fair dolog így.

Max ha nagyon le vannak tisztázva a határok pl. nem lesz semmi köztünk csak kísérj el egy komolyabb céges rendezvényre stb, stb, ezt így lehet baráti alapon is, de nem szép dolog hülyíteni a másikat hogy az reménykedjen és várjon rád.

2023. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

12

Nem hülyék az exeim. Ők nem ezek hogy sirdogálnak egy párnába éjszakánként.

Nem kell őket felteni. Tudják nagyon jol azt ha velem csetelnek vannak mit miért tesznek.nekik ebbol ill belolem mi kell, ők mit vesznek ki az egészből.


Irritálja az egojukat szerintem hogy járni viszont nem jàrok velük, vagy hogy nem hódolok be nekik ugyanakkor, néha feszkósak ez miatt hogy nincs esélyük, de ez sem azért mert hu de szerelmesek lennének hanem csak egot sérthet.


Nem sírdogálo exeim vannak. Okosak ügyesek

2023. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#13

Igen, nálatok az az eset áll fent hogy KÖLCSÖNÖSEN használjátok egymást legalábbis szexre biztosan. Mindketten kiveszitek a másikból ami kell, ami jó, de egyébként meg nem tudtok normális kapcsolatot kialakítani egymással.

De én arról beszéltem amikor az egyiknek vannak érzései mint a kérdezőnek.

Tehát amit írtam fentebb az rád meg az exeidre nem vonatkozik (ti mindketten használjátok egymást).

2023. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%

De en is azt irtam

Neha jolesik egy ölelés egy jó szó egyutt szórakozni lenni, illuminaltkodni.

Ez nekem mind lelki töltés

Neki gőzöm sincs mi. De benne vannak? Benne és szívesen és azonnal. Ez számít csak.

2023. márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogyan lett vége. Ha normálisan, akkor válaszolnék ha ír, de ez nem jelentené, hogy akarnék tőle még bármit.
2023. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Normálisan lett vége.

Nem is értem hogy miért. :)

Egy vita nem volt soha köztünk.

Egyik nap még jól elvoltunk szex minden.

Másnap már éreztem hogy van valami baja.

Írta hogy jó egyedül most.

Kérdeztem hogy jobb mint velem?

Irta hogy igen.

Hogy ő nem biztos az érzelmeiben.

Kb ennyi.

Beszélünk azóta is.

Csak ő mint barát nekem meg több a szándékom.

2023. márc. 4. 15:17
 18/19 anonim ***** válasza:

De időt kért utána írta hogy nem akar semmit. Mi nem világos ezen? Egy kis tartás legyen már benned is.

Gondolom azért reagál mert nem akar megbántani.

N 31

2023. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Valószínű ez van sajnos.

Ma is beszélgettünk és elég normális volt és én is vele.

Azért még óvatosan "ostromlom"

De ugyanakkor nézelődök másfelé is Tinder stb

Igen szerelmes vagyok de nekem így sokkal könnyebb felejteni ha elindulok tovább és más lányokkal is írogatok.

Addig sem gondolok rá.

2023. márc. 4. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!