Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam fel , hogy vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel , hogy vége?

Figyelt kérdés
Szégyen nem szégyen, 23 éves nő létemre az alkoholba menekültem a magány és a szerelmi bánat elől. Tegnap összekeveredtem egyik exemmel, de nem éreztem semmit, azon kívül, hogy egy rongy voltam. A barátok kikoptak, maradt a szürke hétköznap. Hétfőtől péntekig munka, ami legalább leköt. Ha körülöttem vannak a munkatársaim legalább nem érzem magam magányosnak. Nagyon fura, mert lényegében ők idegenek. Tegnap miután hazament a srác, egyedül sétálgattam a Fő utcán. Rám tört az iszonyatos magány. Ma pedig alkoholba menekülök. Jelenleg is egy pohár ital mellett ücsörgök, és azon gondolkozom hol szúrtam el. Iszonyatos bűntudatom van mert azt gondolom, hogy nem tudtam mindent megtenni/elmondani amit szerettem volna, mert nem kaptam meg rá az esélyt. Hiába tettem bele a kapcsolatba mindent ami tőlem a max volt, mégsem volt elég. 3 éven belül ez a második szakításom. Szerintetek hogyan dolgozzam fel a veszteségeimet?
2023. márc. 5. 14:17
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
79%

Veszteséged technikailag nincsen.


Tapasztalatod van, ha hajlandó vagy kiértékelni a történteket.


Hogyan zajlott pl az első kapcsolatod, hogyan lett vége?

Megbeszéltétek?


A piát meg nyugodtan felejtsd el, küldd át helyette.

2023. márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

"Iszonyatos bűntudatom van mert azt gondolom, hogy nem tudtam mindent megtenni/elmondani amit szerettem volna, mert nem kaptam meg rá az esélyt. Hiába tettem bele a kapcsolatba mindent ami tőlem a max volt, mégsem volt elég."

Bele tettél, amit tudtál. Nem te voltál kevés, hanem a másiknak nem az kellett, amit te tudsz adni. Mert eltérő igényeitek voltak. Nem hibáztál. Önmagad adtad. Olyannal kell megismerkedni, akivel ugyanazt szeretnétek.

Megbeszélni kinek mi fontos a kapcsolatban és ha az igények, "elvárások" egyeznek, akkor kapcsolatot alakítani. Nem pedig olyannal kapcsolatba kezdeni, akivel tök mást akartok, de majd lesz valahogy alapon. Így nem lehet. Amúgy vissza térve, biztos vagy abban hogy "nem tudtál mindent megtenni, elmondani"???

Mert nekem NEM így tűnik. Mert azt írod, hogy "Hiába tettem bele a kapcsolatba mindent ami tőlem a max volt, mégsem volt elég"

TE BELE TETTED, AMI TŐLED MAXIMUM TELLETT.

AZ NEM A TE HIBÁD, HOGY MÁSOK AZ IGÉNYEID.

UI: Az alkohol hosszútávon nem old meg semmit.

2023. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
*Javítás AZ NEM A TE HIBÁD, HOGY MÁSOK AZ IGÉNYEI.
2023. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lényegében, az történt , hogy szünetet kért a srác. Elég konkrétan kikötötte mennyi időre gondolt. Én az adott időpont felénél, felkerestem, hogy nem bírom tovább adjon választ. Ne várasson. Azt mondta, rendben, hiszem eldöntötte. Úgy határozott, hogy legyen vége. Mert látszólag nincs annyi idő ezen a világon, amennyi elfelejttetné vele azt, hogy bizalmatlan voltam vele szemben. ( jogosan, hiszen megcsalt). Aztán megkérdeztem, mit érez irántam. A válasza annyi volt, hogy aggodalmat. Csak a negatív dolgok jutnak rólam az eszébe, és mikor rá írtam akkor gyomorgörcse lett. Ez megreccsentett keményen. Hiszen, szerelmes levélben köszönt el a szünet idejére. Mikor megkérdeztem, hogy az mi volt, azt felelte, hogy ő arra nem emlékszik. Ez is gyomron vágott. Lényegében, végig nézte volna ahogy várok rá , majd mikor eljött volna az idő összetörte volna a szívemet. Az fáj a legjobban, hogy nem hittem a saját szememnek, és hiába mondja, hogy bizalmatlan voltam, én hittem benne az utolsó pillanatig. Sajnos nem hiszek abban, hogy az emberek rosszak. Mindenkiben a jót akarom meglátni. Emiatt sokszor hátbaszúrnak.
2023. márc. 5. 14:29
 5/15 Noren1989 ***** válasza:
Ömm, vallásos ugye nem vagy?
2023. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok.
2023. márc. 5. 14:34
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mert látszólag nincs annyi idő ezen a világon, amennyi elfelejttetné vele azt, hogy bizalmatlan voltam vele szemben. ( jogosan, hiszen megcsalt). Aztán megkérdeztem, mit érez irántam. A válasza annyi volt, hogy aggodalmat. Csak a negatív dolgok jutnak rólam az eszébe, és mikor rá írtam akkor gyomorgörcse lett"

Neki lett gyomorgörcse??

Ha megcsalt, akkor te minek akarsz vele foglalkozni??? Meg mi az, hogy ő akarja elfelejteni, hogy bizalmatlan voltál?

Ne haragudj, de nagyon nem látod át a helyzetet. Ezzel a p*csfejjel már rég nem kellene foglalkoznod, nem még te könyörögsz, hogy szóba alljon veled. Térj észhez.

2023. márc. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 polarbeer ***** válasza:
71%

Bár pasiként nehéz ezt átérezni, de hidd el, tudom, miről beszélsz.

Tudom, hogy ez most neked nagyon nehéz. Rengeteg lány barátom járt hasonlóan a 20-as évek elején.


De tényleg, nagyon fontos, hogy te mindent jól csináltál!

Ne legyen bűntudatod, te maximálisan beleraktad a kapcsolatba azt, amit kellett, és sajnos nem kaptad vissza azt, amit te elvártál volna a sráctól.

Ugyanis nőként neked is kell, hogy legyenek igényeid, legyen ez akár az éjszakákba nyúló tartalmas beszélgetés, akár a hűség mindenek előtt.


Bár most nehéz ezt elképzelned, de ha most talpra állsz, lerakod az italt, és elkezdesz olyan dolgokat csinálni (hobbik, önkénteskedés, szociális bármi), ami téged boldoggá tesz, akkor ki fogsz ebből jönni, és meg fog találni téged is a jó kapcsolat!

Az élet hosszú távon igazságos.

Azt a melót, amit beleraksz, azt ki is fogod belőle szedni.


Én szurkolok neked!

Hajrá!


Üdv.:

Polarbeer

30/F

2023. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen negatív dolgok jutnak rólad eszébe?
2023. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9-es. Azt mondta, az ahogy veszekedtem vele. Mert ő nem tett olyat. Azt mondta, hogy tudja, hogy sosem fogom neki elhinni, és ezért nem akar már semmit.
2023. márc. 5. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!