Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az miért van rendben, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van rendben, hogy a nő fizikailag bántalmazza a férfit?

Figyelt kérdés
Tegnapi napon elmérgesedett veszekedés során a (volt) barátnőm 2x is megpofozott. A szomszédok hallották a veszekedést, hallották, hogy ő üvölt, mint egy eszelős, de nem segítettek. Azóta akárkinek elmesélem a közös ismerősök közül, senki nem szól semmit. Ha fordítva lenne, akkor persze a fejem venné már mindenki.

2023. márc. 7. 13:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
75%
Basszus ha ez tényleg takarítós csávó és a csaja annyi év után végre megelégelte és kidobta, akkor ez egy igazi történelmi pillanat a gyakorin.
2023. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem a takaritos. Volt egy masik, akinek beteg lett a csaja, lebenult atmenetileg, de aztan felepult, az orvosok szerint minden oke es nem fog visszaterni, es a csavo most hisztizik, hogy elkezdett elni a csaja, eljar edzeni meg maszkal, programozik, mert elni akar a betegseg utan, kihasznalni az eletet stb stb es ez nem tetszik a csavonak + a csaj szeretne gyereket szulni, de a srac szerint ez felelotlenseg ugy, hogy volt ez a baja xD Ugyanezeket irkalta ki akkor is, hogy meg fogja alazni a csaj, ha szakitanak, tuti mindenki melle all majd, mert o no, nem erzi a helyzet sulyat, az orvosoknak meg kellene tiltani, hogy terhes lehessen, stb xD
2023. márc. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Látom, itt is csak mindenkinek megeredt a fantáziája. Hagyjuk is, nem is tudom, mire számítottam. Mindegy,az elején megkaptam a válaszokat, amiket szerettem volna.
2023. márc. 7. 16:18
 24/27 anonim ***** válasza:
84%
Attól még érvet irhatsz miért gondolod hogy nem beszamithato. Én nem fantáziáltam, választ várnék.
2023. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
#12 Ebben az esetben, a legjobb védekezés a támadás! ;)
2023. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ez nem elfogadott pont,mint az aki férfi létére megüt egy nőt.Azért nem veszik ezt komolyan,mert azt gondolják,hogy mivel nő nem okoz komoly sérülést és a filmekben is csak annyi van,hogy a férfi sokkot kap és piros lesz az arca.Ha a férfi üt meg egy nőt ott viszont valószínűleg nem csak piros lesz a nő arca.
2023. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
26. Én még nem láttam olyat, hogy filmen látszott volna, hogy a nő pofonjától a férfinek piros lesz az arca. A valóságban legtöbbször szerintem nem is marad nyoma, ha egy nő pofont ad egy férfinek. Kíváncsi lennék, vajon a kérdezőnek látszott-e az arcán. Inkább lelkileg esik rosszul, megalázó és nincs is rendben egy kapcsolatban az ilyesmi.
2023. márc. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!