Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakíthatnék ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakíthatnék ilyen helyzetben? Te mit tennél?

Figyelt kérdés

Sajnos a környezetemben nem igazán van olyan ember akitől tanácsot kérhetnék és őszintén szólva kicsit szégyellem is magam. A barátommal tavaly júniusban ismerkedtem meg, amikor a lehető legrosszabb helyzetben voltam. Nem volt munkám és a kutyámmal voltam albiban, full eladósodva. Éppen fontolgattam, hogy hazaköltözöm a szüleimhez, de a barátom felajánlotta, hogy kifizeti az elmaradt albérlet/rezsi árát csak, hogy itt maradjak. Őszintén nekem ez akkor nagyon tetszett benne, hogy még csak ismerkedtünk, de már ennyire fontos voltam neki és ilyen szinten velem akart lenni. Úgy nagyjából fél évig minden tök jól alakult köztünk, persze kisebb gondok akadtak, de boldogok voltunk együtt. Év elején lett nekem is munkám, elkezdtem neki visszafizetni az adósságomat, tervezgettük a jövőt stb. Csak sajnos március közepén eltört a bokám, azóta itthon vagyok és nem rég ki is rúgtak az új munkahelyemről. Pedig szerettem volna szakítani a barátommal, mert időközben kiderült róla, hogy full idegbeteg/agresszív, többször is megverte már a kutyámat és sokszor félek, hogy engem is bántana. (Hajtépés pl.volt már) Amikor megsejtette, hogy le akarok lépni egyből bunkózni kezdett, azt állította, hogy több millió forinttal lehúztam, ami nem igaz, mert bár, 900 ezer ftot tényleg kölcsön adott, de arról írtunk papírt és a szakítás után akarom is neki törleszteni, ha helyre jön a lábam és lesz munkám. Viszont ő 5 millió ftról beszél, mert annyi megtakarítása volt mikor összejöttünk, amit feléltünk meg sokat buliztunk stb, de nem húztam le róla, szóval nem értem miért rajtam kéri számon. Szeretnék minél előbb hazaköltözni a szüleimhez, de sajnos a lábam miatt komplikált a dolog és ők sem látnak szívesen, amíg nincs munkám. Máshova nem tudok menni, a kutyámról sose mondanék le, de így meg barátok sem jöhetnek szóba. El vagyok keseredve és már nagyon bánom, hogy pénzt fogadtam el a barátomtól, ha tudom, hogy ez lesz belőle menekültem volna már az elején. Szavakkal minden egyes nap bánt, kiabál, sajnálja a kaját, a kutyámmal is csúnyán bánik, korlátozni próbál, fenyeget stb. Nem nagyon látom a kiutat, de valamit lépnem kell, mert ez így nem mehet tovább. Ti mit tennétek? Tudom, hogy hibás vagyok és nem kellett volna pénzt elfogadnom, de szenvedhetek örökké egy rossz döntés miatt. Aki volt már hasonlóan rossz helyzetben hogyan oldotta meg?

Kérlek ne ítélj el, hidd el utólag már én is látom hol hibáztam és, ha lehetne megváltoztatnám a múltat.


2023. ápr. 23. 09:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%

Mindenképpen költözz haza.

A pasinak annyival tartozol, ami a szerződésben van. Egy forinttal se fizess többet.


A drogot meg örökre felejtsd el

2023. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
Amíg ki nem derült hogy drogos vagy addig sajnáltalak is. Erre el tudtad verni a pénzt akkor oldd meg a helyzeted ahogy akarod. Nem csodálom hogy a szüleid sem örülnek ennek gondolom attól félnek ha haza mész őket is szipolyozod hogy adjanak pénzt drogra.
2023. ápr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

12: pontosan ezt akartam írni !!!

Megérdemled a sorsod , a bokád sem véletlen tört el gondolom es igen , el tapsoltatok 5 millát bulika ekike satöbbi !

Ilyen gyerekem lenne én sem akarnám,hogy ide költözzön !

Vedd mar a kezedbe az életed , az véletlenül sem jutott mèg az eszedbe hogy a rohadt drog miatt alakul minden így ?

Nyilván a függőség nem az hogy 2 havonta egyszer fű vagy eki a buliba ugye ezt te sem hiszed el !

Menj az utcára élni az pont neked való !

Csak a kutyát sajnálom 😞

2023. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
Modositom en is a valaszom. Haza ne koltozz, szerencsetlen szuleid szenvedtek mar miattad eleget. Te a menthetetlen kategoria vagy, szandekosan szabotalod a sajat eleted. Maradj ahol vagy, ez a te ertekrendeddel kompatibilis hely, pont ennyit erdemelsz. Hogyan vagyhatnal normalis eletre, mikozben te annak a kozeleben sem vagy? Menj a Karitaszhoz, azok esetleg tudnak kezdeni veled valamit, mentalisan probalnak megerositeni. De ok sem mindenhatoak, amig menekulsz a valosag es onmagad elol, addig ugyse tudsz szintet lepni. Csak lefele.
2023. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne hallgas az utolsó három válaszolóra. Költözz haza a szülőkhöz, majd ott talpra állsz. A drogokat viszont tényleg felejtsd el.
2023. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
70%
Van egy drogos párkapcsolat, amiben seggére vertetek 5 millió forintnak kevesebb mint egy év alatt. Agresszívek vagytok, pénzetek nincs. Mit csinálj? Gyere le a drogról. Nem javult sokat, havonta közel egy milliót költesz. Menj elvonóba és ne is gyere vissza, míg nem vagy tiszta.
2023. ápr. 26. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!