Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normálisnak mondható ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisnak mondható ez szakítás után?

Figyelt kérdés

Sok évnyi egyedüllét után találtam rá a volt páromra nem egészen 2 évvel ezelőtt, akivel értelemszerűen 2 évet voltam együtt. Nemrégiben szakítottunk, és most olyan gondolatok járnak a fejemben, hogy biztosan nem találok hasonlót aki passzol hozzám, biztosan én rontottam el, a szex sem lesz mással olyan satöbbi. Viszont halványan egy hang közli velem nagy nehezen, hogy ez nem igaz.

Szinte egész nap ezen vagyok rajta, és szerettel gondolok rá, nem hiszem el, hogy ennyi volt.


Ez normálisnak tekinthető?

Nem tartom magam egyébként egy mentálisan gyenge embernek, de most ez az eset megviselt. Korábban nem volt azért ennyire átütő.


2023. jún. 15. 16:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2023. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezzel nem vagy egyedül, szerintem sokaknak megfordul a fejében amikor még friss a szakítás. Az mondjuk lehet túlzás, hogy te szinte egész nap ezen rágódsz, de végülis mindenki máshogy dolgozza fel.

Azért ne felejtsd el, hogy nem véletlenül szakítottatok, nem ő volt számodra a megfelelő. Simán találhatsz olyat, akivel még sokkal jobb is lesz.

2023. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ki szakított és miért? Mert ez lehet jó alap a továbblépéshez...
2023. jún. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nekem is ez néhány kérdés jut eszembe? Mennyi ideje szakítottatok? Ki szakított? Miért? Ha esetleg remény még: Mind a két fél enged? Bocsi, tudom, hogy kérdésre kérdés, de ennyi információ alapján nehéz válaszolni.
2023. jún. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Egy hete szakítottunk, ő szakított mert elmondása szerint eltávolodott. Tudni illik róla nehezen élt a jelenben, elfoglalt volt sokszor a gondolataival, nehezen tudtam hozzá kapcsolódni. Viszont igenis volt a kapcsolatunkba érték, sok közös vonás, harmónia. Sírva, nagy ölelkezve váltunk el, meg sok sok szeretlekkel.
2023. jún. 16. 09:29
 6/25 A kérdező kommentje:
Én nem akarnám eldobni egyből, megjavítós fajta vagyok.
2023. jún. 16. 09:32
 7/25 anonim ***** válasza:
És naponta találkoztatok vagy ritkábban? Te még szereted? Ő egyáltalán még szóba áll Veled? Mind a ketten tudtok engedni? Van közös kompromisszum? Mennyire a régi párkapcsolatából vagy párkapcsolataiból adódtak a gondok?
2023. jún. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Az egy hét alatt beszéltetek? Ha igen, mennyi időt, mikor utoljára és milyen sűrűn? És Te megakarod javítani, na de Ő?
2023. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Beszéltünk az egy hét alatt szinte minden nap, igazából szeret és nem tud rám rosszat mondani. Együtt is éltünt a kezdetektől. Nem hiszi, hogy együtt lehetünk még...
2023. jún. 16. 09:45
 10/25 A kérdező kommentje:
Szeretem persze. :)
2023. jún. 16. 09:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!