Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normálisnak mondható ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisnak mondható ez szakítás után?

Figyelt kérdés

Sok évnyi egyedüllét után találtam rá a volt páromra nem egészen 2 évvel ezelőtt, akivel értelemszerűen 2 évet voltam együtt. Nemrégiben szakítottunk, és most olyan gondolatok járnak a fejemben, hogy biztosan nem találok hasonlót aki passzol hozzám, biztosan én rontottam el, a szex sem lesz mással olyan satöbbi. Viszont halványan egy hang közli velem nagy nehezen, hogy ez nem igaz.

Szinte egész nap ezen vagyok rajta, és szerettel gondolok rá, nem hiszem el, hogy ennyi volt.


Ez normálisnak tekinthető?

Nem tartom magam egyébként egy mentálisan gyenge embernek, de most ez az eset megviselt. Korábban nem volt azért ennyire átütő.


2023. jún. 15. 16:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem kéne beszélni minden nap. Nem csoda, hogy így nem tudod túltenni magad rajta. AZ ő részéről sem fair, hogy ilyen ellentmondásos üzeneteket küld. Szeretlek, megölelgetlek, minden nap beszélek veled- de azért nem akarok veled lenni. Neki kellene megszakítani a kapcsolatot. Ha nem teszi, tedd meg te, mert ezzel csak saját magadat kínozod.
2023. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Viszont, ha nem hiszi hogy együtt lehettek még: Akkor Ő csak barátként tekint Rád. Bár ha naponta beszéltek, akkor így ezt nehéz megítélni, de Ő már szerintem Téged nem szeret. De tévedhetetek is. Már én is kíváncsi vagyok a további hozzászólók véleményére és hogy mi lesz ebből.
2023. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Azért a 11-es válasz tényleg igaz sajnos.
2023. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Beszéltem a húgával akivel nagyon szoros a kapcsolata, ő is azt mondta biztos benne hogy nagyon szeret engem. Tudni illik én inkább a tudatos, jelenben létező ember vagyok, ő inkább más idősíkokban van, nehezen figyel a jelen pillanataira, talán ezért távolodhatott el úgymond.
2023. jún. 16. 09:54
 15/25 anonim ***** válasza:
Aki szereti a másikat, az nem löki el magától. Bocs, de nekem ez csak belemagyarázás.
2023. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nagyon azt érzem kár lenne ezért. Ugy gondolom nem vagyok hülyegyerek, ha tényleg tudnám, hogy olyan oka van ami miatt ez nem megy elfogadnám, de ezen lehetne javítani önfejlesztéssel.
2023. jún. 16. 09:56
 17/25 A kérdező kommentje:
Előző kapcsolataiban is sok volt a zűr.
2023. jún. 16. 09:57
 18/25 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy mi az ok. Ha nem megy, ha nem tud bennelenni, akkor nem fog menni, bármennyire is azt szeretnéd, vagy azt gondolod, hogy igen.
2023. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
És ha az előző kapcsolataiban is sok volt a zűr, akkor minek erőlködsz? Vedd már észre Ő nem fog és nem is akar változtatni.
2023. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom én próbáltam, talán más majd értékelni fog az életben. Minden nao sok puszi, ölelés, sokat segítettem neki, mindíg odafigyeltem rá, dícséretek, satöbbi. Ha kellett neki valami kérdés nélkül megvettük.
2023. jún. 16. 10:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!