Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális hogy ennyire megvisel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyire megvisel?

Figyelt kérdés

1-2 hónapot voltunk együtt az exemmel,és 1-2 hete lett vége,de teljesen megvisel.

Enni és aludni sem tudok,megpróbálom új kapcsolatban magamat,de sajnálom a páromat,mert nem tudom úgy szeretni,mint az exemet.Folyamatosan sírógörcsöm van és kaparom magamat,hol összeomlok esténként.

Nagyon szeretem őt még a szívem mélyén.



2023. jún. 16. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne ugorj bele új kapcsolatba, amíg az előzőn nem vagy túl.
2023. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Tipikus hibába estél bele. Vannak esetek, kb minden ember életében van 1-2 olyan személy, akihez hosszú hónapok, évek kellettek, hogy elfelejtsék. Könnyen megeshet, hogy nálad ő egy ilyen személy.

Szerintem szakíts a mostani pároddal és várj, hónapokat, hogy semleges legyen neked az a pasi. Mert, így nem csak magadat, de másokat is belesodorsz abba, hogy nem vagy benne szász százalékosan egy kapcsolatban, és ez kihat az érzelmeidre, aztán egy lelki roncs leszel.

2023. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És tegyük hozzá, hogy a másik emberrel is baromira tisztességtelen.
2023. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Crisopher ***** válasza:
100%
Ha még ennyire sírsz az exed miatt (ami egy-két hét után normális), miért mentél bele új kapcsolatba? Ez tipikus kapcsolatfüggőség
2023. jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj bele új kapcsolatba, amíg nem vagy túl az előzőn. Egyedül is lehetsz boldog. Őt meg megnyomorítod, mert olyannal van együtt, aki az exét szereti...


Az normális, hogy megvisel, nekem is sok idő kellett mindig. De az nem normális, hogy egyből mással jársz...

2023. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
És mondd, talán a tatár kerget, hogy futni kell egyik kapcsolatból a másikba? Egyáltalán, nem érezted lelkileg és erkölcsileg problémásnak, hogy te más után sírsz, de mégis valakivel meg elhiteted, hogy belé vagy szerelmes? Ez így igen csak szemét viselkedés. Ha pedig te magadat károsítod attól, mert véget ért egy kapcsolat, ráadásul egy olyan, ami még csak komoly kapcsolatnak sem mondható, ott nagyon komoly bajok vannak. Nem viccből mondom, de sürgősen keress fel egy pszichológust, mert ez nem normális.
2023. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem másfél èv kellett hogy összerakjam magam most látom igazán hogy mekkora egy fèreg is volt a másik èn meg amiatt voltam szarul hónapokig
2023. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!