Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Minden embernek van egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden embernek van egy olyan ex, akit teljesen soha nem fog elfelejteni?

Figyelt kérdés
Tehát sok év után is álmodik vele és eszébe, jut hogy milyen jó volt együtt. Jöhetnek a sztorik!

2023. szept. 26. 20:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem hiába ex, szóval nemcsak a jó jut eszembe, hanem a rossz is.
2023. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát igen a rossz, de olyan is van hogy csak az egyik ember akarta a szakítást a másik nem. Valamint sok ember élt vagy él viharos kapcsolatban....
2023. szept. 26. 20:18
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs, teljesen közömbösek számomra. Keress valakit aki segít elfelejtetni az exedet, ha így sem megy, akkor meg keress egy szakembert, mert ez nem egészen normális.
2023. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen problémám, csupán feltettem egy kérdést.
2023. szept. 26. 20:33
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nincs exem. Remélem a párom sem fog azzá válni, de biztos sosem felejteném el. Minden téren első (randi, csók, szex, kapcsolat, összeköltözés stb) és az életem egy nagyon fontos időszakában nagyon fontos szerepet tölt be (20 éves korom óta, pl egyetem, diploma, munkakeresés, felnőtté válás, elköltözés stb stb.)


Már csak ezért sem lehetne elfelejteni és akkor még a személye vagy a kapcsolatunk minősége szóba se került.

2023. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen van. Van olyan exem akivel 6 éve mentünk szét, a mai napig néha eszembe jutnak a szép emlékek és hiányzik az, amit akkor, ott éreztem. Szerintem ez egészséges dolog, viszont tudni kell helyén kezelni, esetemben hogy ezek csak emlékek, semmi több.
2023. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Valahogy így gondoltam igen, ahogy a 6os írja.
2023. szept. 26. 20:50
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ahányszor látom, mindig előjön belőlem a haragom.

Olyan természetes volt neki hogy vagyok, főzök neki, szexelek vele, amikor kellettem akkor leakasztott a szögről. Én szakítottam és a legjobb döntést hoztam. Jól érzem magam, értékes embernek érzem magam és őt meg már egy alattomos sunyi anyagias, kihasználós piócának látom. Mindig a pénzről beszélt….. és gyanítom hogy azért nem költözött velem össze mert nem vagyok milliomos. Azzal a kifogással jött hogy nem tudnánk megélni.

Azóta is a szüleivel él 50 évesen. Ott is csak élősködik,megfőznek neki.

Ő volt a férfi, de ő jött ilyenekkel hogy dehát hogyan élnénk meg. Hát neki kellett volna ezen inkább elgondolkodnia ha már hímnemű. Idióta. Tanár…….

2023. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Van...a legutóbbi párom, de ő meghalt, még együtt voltunk.

A többi közömbös.

2023. szept. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ugyanúgy ahogy egy jó helyszínen nyaralás vagy egy régi jó társaság is hiányzik, pedig inkább már máshová mennék. 1-2 ex pont ilyen, pl ha a távolság miatt lesz vége, és nem reális, és már nem is érdekel, de amúgy sokat adott.
2023. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!