Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Titeket is szokott erdekelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is szokott erdekelni hogy van az exetek?

Figyelt kérdés
Mar van uj, jol mukodo parkapcsolatom, ennek ellenere erdekel hogy van exem es neha tok szivesen irnek neki... Ez normalis?
2023. okt. 5. 13:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
60%
Persze! Aki ember és tényleg szerette a másikat az így viselkedik. Én szívből utálom a "títccsuklenemislétezik" totál gyerekes mentalitást.
2023. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
87%

Engem hidegen hagy teljesen. Max fb-on látom ha kitesznek valamit, bár egyik se az a nagy posztolós és ugyanúgy görgetem tovább mint az ismerőseim 90%-nál, akik nem igazán érdekelnek hogy mi van velük.

A családommal és a barátaimmal foglalkozom.

2023. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha ez szimpla érdeklődés, akkor szerintem nincs ebben semmi rossz, hiszen egykor részese volt az életednek, miért is ne jutna néha eszedbe, hogy hogy van. Ha még érzelmeid vannak vele kapcsolatban bármilyen irányban, ha az érdeklődés folyamatos és rendszeres, akkor gond van, akkor még nem zártad le a múltat.
2023. okt. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem. Én egyik exemmel se tartanám a kapcsolatot. Nem is érdekel mi van velük.
2023. okt. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk az, hogy szívesen írnál neki, már kevésbé arra utal, hogy túl vagy rajta.
2023. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszélni akarsz vele, nem vagy túl rajta, én csak néha csekkolom őket párhavonta, és örülök nekik, meg mint valami tvműsorban megnézném életük egy kis részét, aztán hónapokig semmi.. Beszélgetni.. nemár.
2023. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
50%

Hát aki szerint gyerekes az ha valaki nem akar az exeivel csevegni amikor új párkapcsolata van, az nagyon szerencsés, mert sosem volt igazán szar toxikus kapcsolatban, amikor a tiltást is kevésnek érzi, mert sajnos az emlékeiből nem törölheti ki...


Nem, nem érdekel egyik exem sem. Úgy kezdtem bele minden új kapcsolatomba, hogy már túl voltam a régin. Ez azzal az áldozattal járt, hogy szinglinek kellett lennem hónapokig, akár évekig, de megérte. Mivel a párom az akit a legjobban szeretek a világon, sosem akarnék beszélni olyannal, akivel vége lett, egyrészt tiszteletből, másrészt hidegen hagy tényleg, nem véletlenül ex. Az exet kidobjuk, nem megtartjuk kamu barátnak, aki simogathatja az egónkat néha, ha a párunkkal éppen összevesztünk... Legalább is normális embereknél...

2023. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem zártad le, gondolom ő szakított veled korábban. A feldolgozáshoz néha sok idő kell...
2023. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
En szakitottam vele..
2023. okt. 5. 15:37
 10/32 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen mindegy, ki szakított. Kérdés, hogy miért szeretnél beszélni vele? Egyrészt, ha már van kapcsolatod, akkor vele nem tisztességes, félreérthető lenne. Ha az exednek van új kapcsolata, akkor meg abba nem kell bekavarni. Ezek elég érzékeny témák, egyik új partner sem veszi jó néven, ha a párja az exével beszélget. HA ismerősök vagytok és megoszt dolgokat, akkor azt úgy is látod. Ha nem, akkor meg hagyd békén, nem hiába lett ex.
2023. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!